w

Hosting, domena i kreator stron – za darmo od SuperHost.pl

Najnowsza oferta SuperHost.pl wyszła naprzeciw potrzebom wielu małych i średnich firm. Okazuje się, że ich właściciele często nie są skłonni do ponoszenia na starcie opłat, nawet jeśli nie przekraczają one kilkuset złotych rocznie. To właśnie z myślą o nich stworzono Starter WWW, którego rejestracja umożliwia wykorzystanie bogatych możliwości Internetu bez wydania jednej złotówki. Najważniejszymi składnikami promocji jest 10 GB miejsca na własną stronę, domena internetowa z końcówką .pl oraz 1500 szablonów do wykorzystania w kreatorze stron www. Ten ostatni pozwala na samodzielne stworzenie profesjonalnej strony internetowej w kilkanaście do kilkudziesięciu minut.

Dopełnieniem oferty jest limitowany czasowo kupon o wartości 100 zł na zakup dowolnego wyższego pakietu z jeszcze bogatszym wachlarzem rozwiązań. – Kilkanaście złotych miesięcznie nie jest istotnym wydatkiem dla żadnej firmy, często obserwujemy jednak obawy związane z wydaniem paruset złotych na start – mówi Michał Jerzyk, prezes zarządu SuperHost.pl. – Postanowiliśmy dać przedsiębiorcom najtańsze i najbardziej bezpieczne rozwiązanie. Cały rok bez żadnych zobowiązań na korzystanie z hostingu, najpopularniejsza domena oraz pozbawiona reklam poczta e-mail to oferta, której aktualnie brakowało na polskim rynku –dodaje Michał Jerzyk.

Inną propozycją w ofercie SuperHost.pl jest zaktualizowany pakiet Biznes, najbardziej konkurencyjny na rynku w kategorii cenowej 250-300 zł rocznie. Udostępnia aż 100 GB przestrzeni dyskowej w polskiej serwerowni, nielimitowany transfer danych oraz wyjątkowo korzystny dobór pozostałych parametrów. Jego cena na pierwszy rok została obniżona o dwie trzecie – do poziomu 99 zł. W cenie zawarte zostało również utrzymanie dowolnej domeny internetowej przez okres trzech lat.

To nie koniec atrakcji, jakie zaserwował klientom na przełom wiosny i lata SuperHost.pl. Firma znacząco odświeżyła ofertę serwerów dedykowanych, których ceny rozpoczynają się już od 239 zł miesięcznie.

Avatar photo

Napisane przez Fast PR

Jewgienij Kasperski uczestniczy w forum cyberbezpieczeństwa Business Software Alliance w Brukseli

Rośnie liczba miejsc, w których można płacić kartą