w

Rezydencja Kościuszki w Piastowie Mieszkania z poręczenia

Osiedle Rezydencja Kościuszki budowane przez BARC Warszawa S.A. położone jest w eksponowanej, centralnej części Piastowa. Kompleks tworzą dwa czteropiętrowe budynki z windami, które otaczają wewnętrzne patio. Projekt zakłada powstanie łącznie 200 mieszkań o powierzchni od 25 do 90 mkw. Pierwszy budynek został ukończony w grudniu 2010 roku. Obecnie trwa budowa drugiego etapu inwestycji. W powstającym budynku mieszkania zostaną oddane do użytkowania na koniec bieżącego roku. Ceny mieszkań w Rezydencji Kościuszki kształtują się w przedziale 5500 – 6500 zł/mkw. Na poziomie -1 znajdzie się garaż z miejscami postojowymi, które można kupić w kwocie 21 644 zł brutto.

Mieszkania w tej inwestycji kupują się zarówno osoby, które są mieszkańcami Piastowa lub jego okolic, jak i takie które mieszkają w Warszawie. Do biura sprzedaży dewelopera trafia podobna ich liczba, ale łączy je jedna wspólna cecha. Informacje o osiedlu czerpią głównie od osób, które odebrały klucze do swoich lokali i zamieszkują w oddanym już budynku. Młodzi ludzie, którzy planują zakup własnego lokum pytają o mieszkania przede wszystkim z poręczenia rodziny, przyjaciół, kolegów.   

Park, sielanka i SKM-a

Projekt inwestycji wykonany przez pracownię architektoniczną Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika zakłada powstanie na terenie kompleksu, który docelowo zostanie zamknięty, kilku kameralnych miejsc służących wypoczynkowi i zabawie mieszkańców. Imponujące wewnętrzne patio wypełni zieleń oraz elementy małej architektury. Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależeć będą piękne duże ogródki o powierzchni nawet do 100 mkw. Poza tym mieszkańcy mają do dyspozycji park znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Zaplecze osiedla stanowić będzie małe centrum handlowe oraz pasaż usługowo-gastronomiczny, które znajdą się  na parterze budynku od strony ulicy Warszawskiej. 

Rezydencja Kościuszki znajduje się w centralnej części sąsiadującego od południowego zachodu z Warszawą Piastowa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki. W odległości około 300 metrów od osiedla znajduje się stacja SKM oraz Urząd Miasta Piastowa. Inwestycja to propozycja dla osób, chcących zamieszkać w cichej, zielonej okolicy. Ceniących sobie komfort życia w małej społeczności, ale i możliwość kilkunastominutowego dojazdu do tętniącej życiem stolicy. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Taki właśnie wypoczynek promują działające na terenie Piastowa stowarzyszenia tenisowe i rowerowe oraz kluby sportowe.

Więcej na: www.barc.com.pl

Biuro sprzedaży BARC Warszawa S.A.
ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa (Budynek Instytutu Wzornictwa Przemysłowego)

o BARC Warszawa S.A.

BARC jest jedną z najbardziej doświadczonych firm deweloperskich na rynku warszawskim. Istnieje od 1995 roku i zrealizował takie inwestycje jak: Nadbudowa Ministerstwa Sprawiedliwości, dwa biurowce w centrum Warszawy, Osiedle Domków Jednorodzinnych „ Słoneczna Polana" w Magdalence, Osiedla mieszkaniowe: „Narwik" na Bemowie , „Rodzina Połanieckich" w Chomiczówce, „Osiedle Pod Dębami" na Białołęce, Rezydencje: „Przy Ratuszu" na Bemowie i „Orzeszkowej" w Piastowie, „Rezydencja Kościuszki” w Piastowie i osiedle Przytulne w Wawrze, gdzie oferuje domy.

Inwestorowi zaufało już ponad 5 tys. osób, wybierając mieszkania i domy przez niego wybudowane.  Jako jedna z niewielu firm deweloperskich BARC przekazuje klucze do mieszkań przy podpisywaniu aktu notarialnego, który przenosi prawa własności na kupującego.

Dodatkowe informacje:

PRESTIGE PUBLIC RELATIONS
[email protected]
tel. 022 620 28 29
www.prestigepr.pl  

Avatar photo

Napisane przez PrestigePR

Szymon Brodziak dla Marmorinu

Podejmowanie decyzji bez dostatecznych danych jest poważnym problemem dla dużych przedsiębiorstw