w

Recykling od małego z misialala.pl

Plama z bluzeczki nie chce się sprać? To nie oznacza jeszcze, że ubranie nie nadaje się do noszenia. Rozwińcie skrzydła fantazji z markerami do tkanin. Niech Twoja pociecha stanie się kreatorem mody i tworzy na ubraniu własne malowidła. Zamalujecie plamę, a radość z własnej kreacji będzie nieoceniona.

A może wyczarujecie wyjątkowy papier, na którym powstaną najpiękniejsze laurki?  Wykorzystajcie do tego niepotrzebne kartki. W zestawie do tworzenia papieru czerpanego znajdziecie wszystko, by odpady zamienić w dzieło sztuki. Maluch może zatopić w swoim arkuszu kwiaty, ścinki tkanin i wszystko, co tylko wymyśli. Bądźcie kreatywni!

Z misialalą możesz też uczyć swą pociechę, że papier należy wykorzystywać oszczędnie. Nie każdy obrazek musi powstawać w bloku rysunkowym. Bogata oferta zmywalnych mazaków i kredek pozwala rozwijać zdolności plastyczne bez  korzystania z papieru. Możecie malować po białej tablicy lub szkle, a potem bez problemu zetrzeć malowidła i bawić się dalej.

Małym naukowcom również proponujemy zabawę w recykling. Czy przypuszczaliście, że ze starej puszki można stworzyć wesołego robota? Zestaw do jego wykonania znajdziecie na misialala.pl.

I kto powie, że ekologia jest tylko dla dorosłych?

Avatar photo

Napisane przez Agency 4People

Sensilab z koenzymem Q10

Funkcje zarządzania: planowanie. Dobry plan podstawą sukcesu