w , , ,

Promocja Epsona i Agrafu dla edukacji: Projektor EB-X9 + Tablet MobiView + 32 Piloty CPS IR

Lipiec 2011 r. — Firmy Agraf i Epson przygotowały wakacyjną promocję na wyposażenie placówek edukacyjnych w sprzęt umożliwiający prowadzenie atrakcyjnych, interaktywnych zajęć przedszkolnych, szkolnych, uniwersyteckich czy szkoleń językowych.

Promocyjny zestaw składa się z projektora Epson EB-X9, nauczycielskiego, bezprzewodowego  tabletu MoviView i 32 sztuk bezprzewodowych pilotów dla słuchaczy. Cena detaliczna 4.799 zł.

W zestawie dostarczane jest także oprogramowanie „ZróbTo Sam! Pomocnik Nauczyciela”, które daje możliwość przygotowania własnych ćwiczeń interaktywnych. Dodatkowo można dokupić oprogramowanie do nauki języka angielskiego wydawnictwa Pearson Longman w rewelacyjnej cenie 121,77 zł brutto za poziom.

Projektor Epson EB-X9

Projektor o jasności 2.500 lumenów pracujący w technologii 3LCD gwarantującej najwyższą jakość obrazu i wierność kolorów. Atutem są niskie koszty eksploatacji dzięki długiej pracy lampy – do 5.000 godzin oraz 3 lata gwarancji na projektor i lampę.

Tablet MobiView

Bezprzewodowy tablet  posiada pełną funkcjonalność tablicy interaktywnej, przy wyświetlaniu obrazu z projektora na dowolnej płaszczyźnie (dowolnym ekranie). Jest to jedyny obecnie tablet dostępny na rynku, w którym połączono technologie elektromagnetyczną z ekranem dotykowym. Daje duży komfort mobilnej pracy, przy zachowaniu wysokich parametrów interaktywnych urządzeń stacjonarnych. Tablet wyposażony jest w ekran LCD.

Piloty CPS IR

Bezprzewodowe piloty dla słuchaczy, za których pośrednictwem mogą oni odpowiadać na pytania z testów, wyświetlane z projektora na ekranie. Piloty są łatwe w użyciu – słuchacze wskazują prawidłową odpowiedź, z wyświetlonej listy, naciskając klawisz A, B, C lub D.  Wyniki testu nauczyciel widzi natychmiast bezpośrednio na wyświetlaczu tabletu MobiView.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.interwrite.pl

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

Dodatkowych informacji udzielają:

 Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: [email protected]                                  

Internet: www.epson.pl

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  [email protected]

Avatar photo

Napisane przez Epson

Postęp Polski w ochronie praw własności intelektualnej

Tu będzie mieszkał nowoczesny Wrocław!