w

Pielęgnacja żywopłotu nożycami Black & Decker

Gęsty i wysoki żywopłot skutecznie oddziela ogród od gwaru i hałasów dochodzących z ulicy. Znakomicie spisuje się także w roli dekoracyjnej, dodając ogrodowi atrakcyjnego charakteru. Dzięki niemu nasz domowy skwer jest miejscem ciszy, spokoju i wypoczynku. Jednak utrzymanie żywopłotu w dobrym stanie wymaga systematycznej i dokładnej pielęgnacji. Dlatego, aby nie stała się ona nieprzyjemnym obowiązkiem, warto wyposażyć się w odpowiednie narzędzia. Do takich prac firma Black & Decker poleca akumulatorowe nożyce na wysięgniku GTC800.

Wysokie żywopłoty niestraszne

Nożyce Black & Decker dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji umożliwiają cięcie wysokich żywopłotów bez konieczności używania drabiny. Zawdzięczają to ruchomemu wysięgnikowi, który  pozwala regulować długość ramienia nożyc w zakresie od 120 do 200cm.Dzięki temu urządzenie można używać nie tylko do cięcia bezpośrednio przy żywopłocie, ale również z większej odległości, np. ponad grządkami lub innymi przeszkodami. Pracę nożycami GTC800 usprawnia również głowica, która pozwala na regulację elementu tnącego w 5 pozycjach nachylenia (0º – 45º – 90º – 135º – 180º). Rozwiązanie to sprawia, że użytkownik może przyjąć odpowiednią postawę podczas pracy, a także używać nożyc do poziomego przycinania niskiej roślinności, wysokiej trawy i trzciny.

Wygodne w obsłudze

Akumulator, w jaki wyposażono nożyce Black & Decker, pozwala na efektywną pracę urządzenia przez blisko godzinę. Kompaktowa konstrukcja, mocny 18V silnik i niewielki ciężar urządzenia (3,7kg) zapewniają dobre wyważenie, wystarczającą moc i łatwość manewrowania. Kontrolę nad nożycami zwiększa hamulec noża, który zatrzymuje noże w czasie krótszym niż 1 sekunda po zwolnieniu włącznika. Urządzenie posiada także ogumowane rękojeści, które zapewniają większą wygodę użytkowania i precyzyjne prowadzenie.

Cena brutto: 655 PLN

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu firmy Black & Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Premiera Targów Książki dla Dzieci w Krakowie

Google Chromebook – nowe wyzwanie dla ochrony danych