w

Obejrzyj hotel INTERFERIE Medical SPA jeszcze przed jego otwarciem!

Wprawdzie do otwarcia nowoczesnego hotelu pozostało jeszcze trochę czasu, ale można już teraz dowiedzieć się więcej o jego ofercie na stronie www.inmedicalspa.pl. Oprócz aktualności i podstawowych danych dotyczących np. oferty gastronomicznej, konferencyjnej oraz rehabilitacji i SPA nie zabrakło także zakładek dedykowanych atrakcjom okolic Świnoujścia. Ważnym elementem są informacje dotyczące zakwaterowania – na podstronie poświęconej rodzajom pokojów oglądać można zdjęcia wykonane w pokoju wzorcowym, przygotowanym w hotelu INTERFERIE Medical SPA. Przytulne wnętrza, utrzymane w pastelowych odcieniach zieleni, brązów i beżów, wyposażone będą w wygodne meble i profesjonalny sprzęt audiowideo (m.in. nowoczesne telewizory o przekątnej 32 cali, radio z budzikiem), Internet WiFi oraz łazienki z elegancką armaturą. Goście będą mieli do dyspozycji pokoje jedno- i dwuosobowe – niektóre z nich przygotowane zostaną także dla osób niepełnosprawnych – oraz apartamenty. Będzie też można łączyć pokoje dla większego komfortu przebywających w hotelu.

Internauci odwiedzający stronę www.inmedicalspa.pl mają już również szansę zapoznać się z pakietami i ciekawymi propozycjami pobytów w obiekcie; dzięki rezerwacji on-line możliwe jest wybranie m.in. pakietu „Beauty Plus 5” czy „Głębokiego oddechu na zdrowie”. Wszyscy chętni mogą zamawiać terminy już od października 2011 roku

Strona internetowa www.inmedicalspa.pl posiada również aplikacje umożliwiające śledzenie informacji o hotelu INTERFERIE Medical SPA na Twitterze  i portalu Facebook, gdzie hotel posiada swój fan page.

Zapraszamy serdecznie na stronę INTERFERIE Medical SPA!

Avatar photo

Napisane przez PR time

Praca na festiwalu? Czemu nie!

Epson i Erasmus zapraszają na Anaglify (wizualizacje 3D) w Basenie Artystycznym