w

Nowy eko-trend! Moda dla najmłodszych w najwyższej jakości

Najnowsza kolekcja Nellystella, dostępna w bogatej ofercie butiku www.coocoo.pl, została zaprojektowana w zgodzie z obecnie panującymi trendami w modzie, nie tylko tej dziecięcej. To ubranka, które w wersji dla dorosłych założyłaby z dumą niejedna trendsetterka. I wreszcie – to ukłon w stronę bycia eko. 

Rynek mody dziecięcej z roku na rok staje się coraz bardziej konkurencyjny. Ze względu na coraz wyższe wymagania rodziców, nowe firmy z ubraniami dziecięcymi pojawiają się w szybkim tempie. Co więcej, znane marki odzieżowe, dedykowane dotychczas dorosłym, coraz częściej decydują się na wprowadzenie do stałej oferty specjalnych linii dla najmłodszych, by sprostać oczekiwaniom konsumentów. 

Ubrania dobrej jakości zachowują swój wygląd i kształt mimo wielokrotnego prania, co w przypadku dzieci jest raczej na porządku dziennym. Taki zakup można z powodzeniem potraktować jako dobrą inwestycję – ubranko dłużej posłuży małemu użytkownikowi. A gdy z niego wyrośnie, można przekazać je dalej – kolejnemu dziecku, ponieważ będzie prawdopodobnie w idealnym stanie. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale także jestemy eko. 

Butik www.coocoo.pl od początku swojej działalności postawił na najwyższą jakość oferowanych produktów – od idealnie skrojonych płaszczyków po niewielkie, designerskie breloczki. Jedną z ostatnich nowości w ofercie są ubranka dla dzieci z najnowszej kolekcji Nellystella. Markę wyróżnia wyjątkowy styl i najwyższa jakość wykonania. 

Nellystella to urocze ubranka dla dzieci z wyższej, wręcz eksluzywnej półki. By przekonać się o wyjątkowości marki, wystarczy rzucić okiem na metki poszczególnych ubranek. Stylowe, małe kardigany w połowie wykonane są z kaszmiru, spódniczki i bluzeczki w 1/3 zostały uszyte z jedwabiu. W najnowszej kolekcji Nellystella zastosowano równieź bawełnę – tę najwyższej jakości, delikatną w dotyku i otulającą dziecko przyjemną, komfortową miękkością. 

Niestety, wzrost konkurencji na rynku, nie przekłada się zawsze na zachowanie wysokiej jakości ubranek dziecięcych. Moda dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych, jest obszarem, który nie powinien tolerować ustępstw w dziedzinie jakości. A dobre jakościowo ubranka, mimo że często są droższe od tych popularnych, z tzw. „sieciówek“, odwdzięczą się nie tylko wysokim komfortem użytkowania, ale również doskonałą trwałością, co z kolei przekłada się na bycie eko i oszczędności. 

Najnowsza kolekcja marki Nellystella dostępna jest w ofercie butiku www.coocoo.pl 
Ceny: 179-599 zł 

Avatar photo

Napisane przez sisu

600 m2 kosmicznych atrakcji już od 13 czerwca we Wrocławiu!

200 dodatkowych biletów na Stewarta