w ,

Nowe słuchowisko dla dzieci

Księżniczka i rycerz  to pogodne, pozbawione agresji słuchowisko dla dzieci od lat 4, które powstało na podstawie autorskiego spektaklu Teatru Dobrego Serca z Warszawy, który w sposób pogodny i wolny od moralizatorstwa mówi o rzeczach pięknych i ważnych.

Prawie godzina świetnych dialogów, sporej dawka humoru i melodyjnych piosenek w klimacie rycerskich hymnów, śpiewanych przez duet aktorski Jerzego i Paulinę Latosów.

Główną treść słuchowiska określają trzy wartości: dobroć, waleczność i miłość. A wszystko zaczyna się, gdy giermek Jerzyk dowiaduje się od Wróżki Magnolii, że zły Rycerz Dragon więzi Księżniczkę Miłkę. Wspólnie postanawiają jej pomóc. W ten sposób do akcji wkracza sługa Dobrego Króla – Rycerz Miłosz. Kiedy dowiaduje się on o niedoli Miłki, wiedziony szczerym i długoletnim uczuciem do niej, rusza do zamku Złego Dragona, gdzie rozstrzygną się losy wszystkich bohaterów. Czy Rycerz Miłosz sprosta magii i sile Złego Rycerza? Czy zaufa opiece Dobrego Króla? Czy połączy swój los z wybranką swego serca?

Muzyka i tekst: Jerzy Latos

Aranżacje muzyczne i wykonanie: Mateusz Walach

Patronat medialny: Zwiastun ewangelicki, Miastodzieci.pl, Religia.tv, Qlturka.pl

Sponsor: Donex

Wydawca: WARTO Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego
Do nabycia na www.warto.com.pl

Avatar photo

Napisane przez Giemza Bożena

Charytatywnie z Piotrem Bałtroczykiem

Kosmetyki do stylizacji fryzur intymnych z Nowego Yorku dostępne są już w Polsce!