w

Nowa restauracja azjatycka w Centrum Handlowym Osowa

Restauracja Zen Thai serwujearomatyczne potrawy, w których słodkie smaki mieszają się z goryczą świeżego imbiru i zapachem trawy cytrynowej. W menu znajduje się prawie 40 różnorodnych potraw takich jak kaczka yang w czerwonym curry, krewetki pikantne w sosie sojowym czy pieczony kurczak z warzywami z patelni w sosie azjatyckim.

Poszerzanie oferty restauracyjnej centrum to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów. Chcemy, aby czuli się u nas komfortowo, dlatego rozszerzamy nie tylko naszą ofertę handlową, ale także gastronomiczną. Bogata karta dań nowej restauracji Zen Thai to uczta dla zmysłów, która z pewnością zaspokoi podniebienia wielbicieli orientalnych smaków” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

To pierwsza restauracja sieci Zen Thai w Trójmieście. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 67 m². Czynny jest codziennie w godzinach otwarcia Centrum (poniedziałek – sobota od 9:00 do 21:00, niedziela od 9.00 do 20.00).

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi orazosobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

www.chosowa.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Krawaciarz w podróży, czyli jak być zawsze bez skazy

Deska barlinecka na ogrzewaniu podłogowym