w ,

Nowa aplikacja rabatowa na Facebooku od AP Edukacja!

Facebook jest teraz głównym narzędziem komunikacji, reklamy i promocji. Postanowiliśmy dać użytkownikom Facebooka możliwość zbierania rabatów na szkolenie w naszej firmie. Wystarczy tylko posiadać konto na tym portalu i zaprosić paru znajomych do zapoznania się z naszym fanpagem. Im większą liczbę znajomych zaproszą, tym większy będzie rabat do wykorzystania na dowolny kurs krótki z szerokiej oferty naszych szkoleń. To bardzo prosty i przyjemny sposób na zaoszczędzenie i również zdobycie wiedzy. – Mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

AP Edukacja uruchamia na Facebooku nową aplikację, która umożliwia zdobycie rabatu na kursy krótkie. Każdy, kto zapoznał się z profilem społecznościowym AP Edukacja i zaprosi do tego swoich znajomych będzie miał szansę na zdobycie zniżki. Im większa liczbę znajomych zaprosi, tym wyższy będzie rabat. Zapraszając 15 znajomych zdobędziemy rabat o wysokości 5%, 30 znajomych to 10%, a 50 zaproszeń to aż 15% rabatu.

Rabaty nie kumulują się, ale użytkownik portalu może korzystać z promocji wielokrotnie.

Więcej informacji o promocji oraz regulamin można znaleźć na: http://www.apedukacja.pl/promocje,38.html

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl  oraz https://www.facebook.com/apedukacja

************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
[email protected]

Bogatszy NaviExpert na Windows Phone 7

Miłośnicy filmu wybierają mobilną wolność