w

Nauka chińskiego od grudnia w AIESEC University. Zapisy do 25 listopada

Warsztaty poprowadzą native–spikerzy z Chin, Kolumbii, Meksyku, Australii I Brazylii. 8-tygodniowe zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny.

– Poziom nauczania w grupach będzie dostosowany do umiejętności słuchaczy. Dodatkowo trenerzy będą prowadzili konwersatoria w ojczystych językach, a także po angielsku. Nowością są "Language Tours", kilkugodzinne spotkania z lektorem, który podczas spaceru przez miasto uczy popularnych zwrotów i nazw przydatnych w realnych sytuacjach: w sklepie, w podróży, w restauracji czy w pubie – mówi Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Oprócz zajęć w grupie AIESEC University stawia na indywidualne konwersacje, które są najszybszą i najbardziej skuteczną metodą nauki języka w praktyce. Dzięki indywidualnym konsultacjom, uczestnicy mogą zadawać pytania i wyjaśnić te kwestie, na które zabrakło czasu podczas zajęć prowadzonych w tradycyjny sposób. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat AIESEC w języku angielskim z zaznaczeniem języka i poziomu nauczania.

Pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się 5 grudnia w Wyższej Szkole Informatyki I Zarządzania w Rzeszowie.

– Warsztaty zakończą się wydarzeniem kulturowym „Global Village”. Impreza odbędzie się w Klubie Akademickim WSIiZ. Native-spikerzy zaprezentują ojczysty kraj, tradycyjne stroje i potrawy. Będzie można również nawiązać kontakt, porozmawiać – zachęca Bartek Ziemba z biura AIESEC działającego przy Wyższej Szkole informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Ciekawym i oryginalnym akcentem na zakończenie imprezy będzie nauka tradycyjnego tańca oraz piosenek z kraju trenerów.

– Zdecydowaliśmy się na trzecią edycję tego językowego projektu ze względu na jego wysoki poziom i duże zainteresowanie słuchaczy w poprzednich warsztatach. AISEC University ma bogatą ofertę językową, oprócz języków, które będą nauczane od stycznia, w ofercie jest też nauka tak egzotycznych języków, jak choćby turecki, hindi, arabski. Nauka języków prowadzona jest w j. angielskim, co daje dodatkową korzyść i w znaczącym stopniu umożliwia podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Bogata oferta językowa i atrakcyjna forma zajęć idą w parze z przystępną ceną, która wynosi jedynie 220 zł za cały kurs, dzięki czemu kursy AIESEC University są pierwszą tak korzystną alternatywą dla dużo droższych ofert szkół językowych. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.learnbyplay.pl

AIESEC jest największą międzynarodową organizacją studencką na świecie, działającą w 110 krajach. Zrzesza 60 tys. członków. Umożliwia młodym ludziom odkrywanie i rozwijanie własnego potencjału rozwój wokół interesujących ich zagadnień, po to by w przyszłości mogli wywierać pozytywny wpływ na otoczenie. AIESEC promuje pozytywny model przywództwa oparty na wrażliwości kulturowej, zdolności aktywnego uczenia się, przedsiębiorczości i odpowiedzialności społecznej. Dodatkowo umożliwia zdobywanie doświadczenia zawodowego, odbywanie praktyk, oraz obcowanie z szeroko pojętą kulturą. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest jedyną uczelnia na Podkarpaciu, w której działa organizacja AIESEC. Rzeszowska AIESEC prowadzi projekty stawiające na rozwój osobowości oraz promowanie edukacji wśród uczniów i studentów. Współpracuje ze szkołami, domami dziecka, organizuje warsztaty i szkolenia, a dzięki Międzynarodowemu Programowi Praktyk regularnie gości studentów z całego świata, otwierając jednocześnie przed rzeszowskimi firmami dostęp do kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi ze 110 krajów.

Avatar photo

Napisane przez Pasieczna Urszula

Wnioski z Konferencji Górnictwo 2011

Wybierz kierunek dla siebie!