w , , ,

Moc świątecznych atrakcji w Wars Sawa Junior

Festiwal pełen czekoladowych przyjemności, widowiskowa parada Świętych Mikołajów i zachwycające rzeźby z lodu i czekolady – to wszystko już od 30 listopada czeka na odwiedzających Domy Towarowe Wars Sawa Junior. Wśród rozrywek nie zabraknie też muzyki granej na żywo i pokazów tanecznych. Na początku grudnia w Wars Sawa Junior rozbłyśnie również spektakularna, świąteczna iluminacja.

Przedświąteczny czas w Wars Sawa Junior obfitował będzie w przyjemności i rozrywki. Już 30 listopada wystartuje tam Wielki Mikołajkowy Festiwal Czekolady i Słodkości. Gośćmi festiwalu, który potrwa aż do 3 grudnia,  będą manufaktury czekolady i słodyczy z różnych zakątków kraju, oferujące doskonałe słodkości produkowane z sercem i zachowaniem tradycyjnych receptur.

Od 1 grudnia w Wars Sawa Junior będzie można zobaczyć Największego Czekoladowego Świętego Mikołaja w stolicy i zrobić sobie z nim słodkie, pamiątkowe zdjęcie. Wyjątkową atmosferę na Festiwalu Czekolady wprowadzą również energetyczni, mikołajowi DJ-e. Pojawią się także utalentowane zespoły, które zapewnią przybyłym świetną zabawę przy muzyce na żywo, w blasku choinki i dekoracji rozświetlających Pasaż Wiecha.

W sobotę 2 grudnia w Wars Sawa Junior będzie można dołączyć do Największej Parady Świętych Mikołajów. To widowiskowe wydarzenie uświetnią swoją obecnością dziesiątki Mikołajów, radosne Śnieżynki oraz ich pomocnicy w towarzystwie zespołu orkiestry dętej. Efektowny korowód poruszający się w rytm muzyki zachwyci widzów w każdym wieku. Wars Sawa Junior szykuje również coś dla entuzjastów tańca, którzy będą mogli obejrzeć pokazy cheerleederek oraz pełne gracji występy tancerek baletowych.

Natomiast w Mikołajki, czyli 6 grudnia, nadejdzie upragniony przez wielu moment odpalenia nowej iluminacji świetlnej Wars Sawa Junior. Najwyższy element tej dekoracji, rozświetlającej swoim blaskiem okoliczną przestrzeń będzie miał prawie 6 metrów wysokości. Wyjątkowość tego dnia podkreślą świąteczne brzmienia na żywo w wykonaniu zespołu gospel, który składa się aż z 25 osób.

Napisane przez Valkea

3 nowe formaty edukacyjne Galerii Wnętrz DOMAR – czyli jak odpowiednio zaprojektować wnętrze

Kuchenne oszczędzanie