w

Livingmedia przeprowadzi transmisję online z PRotonów

W ramach współpracy partnerskiej firma Livingmedia przeprowadzi transmisję live z gali wręczenia nagród specjalistom branży public relations – PRotony (www.protony.pl). Autorska platforma firmy (http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/) zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Jest to działająca po stronie serwera, dostępna przez przeglądarkę internetową, nowoczesna aplikacja webowa. Internauci będą mogli na bieżąco śledzić wyniki konkursu dzięki streamingowi online w specjalnie przygotowanej zakładce na stronie konkursu. 

Głównym celem przyznawania nagród, tzn. PRotonów, jest wyróżnienie najlepszych specjalistów wyznaczających standardy w branży public relations, którzy wyróżniają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością oraz talentem. Wyboru zwycięzców dokonują członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą znani branżowi specjaliści. Wszystkie informacje na temat konkursu są dostępne na stronie www.protony.pl.

 *     *     *

O firmie Livingmedia Sp. z o.o.

Livingmedia sp. z o.o. oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w obszarze webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej konkretnych transmisji live oraz eventów wideo, poprzez udostępnienie konsoli umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie, po tworzenie dedykowanych rozwiązań. Rozwiązania Livingmedia wykorzystywane są przez firmy i korporacje do transmisji online (live i VoD) m.in. konferencji prasowych, spotkań zarządów, WZA, szkoleń czy prezentacji. Livingmedia to także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zaawansowane wdrożenia.

Firma Livingmedia została uhonorowana tytułem Lidera Przedsiębiorczości 2010.

Więcej o usłudze: http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/
Więcej o platformie: http://www.livingmedia.pl/

Blog firmowy: http://blog.livingmedia.pl

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45

http://www.studioprowokacja.pl/

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Zainspiruj wnętrza kolorem – konkurs firmy Heradesign

Premiera Targów Książki dla Dzieci w Krakowie