w

Zainspiruj wnętrza kolorem – konkurs firmy Heradesign

Konkurs jest ogłaszany już po raz drugi. Jego pierwsza odsłona odbyła się przed dwoma laty.  W edycji 2011 motywem przewodnim rywalizacji jest wprowadzenie koloru do wnętrz obiektów przy pomocy akustycznych płyt z wełny drzewnej marki Heradesign. W rywalizacji mogą brać udział zarówno obiekty zrealizowane, jak i projekty. Można je zgłaszać w dwóch kategoriach: obiekty hotelowe i restauracyjne oraz obiekty biurowe i edukacyjne. Konkurs s jest kierowany zarówno do młodych, jak i do doświadczonych projektantów.

Nagroda za zwycięstwo wynosi 5 tysięcy złotych i jest przyznawana w obu kategoriach konkursowych (obiekty hotelowe i restauracyjne oraz obiekty biurowe i edukacyjne). Dodatkowo regulamin przewiduje przyznanie 3 wyróżnień o łącznej puli 5 tysięcy złotych.

Rywalizacja architektów potrwa przez cały 2011 rok. Prace można zgłaszać do 15 stycznia 2012 roku.

Zwycięskie prace będą wyłonione do 20 stycznia 2012. Oprócz nagród finansowych przewidziana jest także ich publikacja. Patronami medialnymi konkursu są portal „Sztuka-Architektury.pl” oraz miesięcznik „Świat Architektury”.

Terminarz:
• 01.04.2011 – rozpoczęcie konkursu
• 15.01.2012 – ostateczny termin nadsyłania prac
• 15 – 20.01.2012 – obrady jury i ogłoszenie wyników na stronie www.heradesign.pl

Zgłoszenia prac z dopiskiem "ZAINSPIRUJ WNĘTRZA KOLOREM" należy przesłać pocztą na adres Heradesign Ceiling Systems ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej: www.heradesign.pl

Firma Heradesign to międzynarodowy producent płyt akustycznych z wełny drzewnej. Od 2007 roku jest jednostką biznesową Knauf Insulation GmbH. Heradesign produkuje, projektuje i sprzedaje wysokiej jakości systemy akustyczne do ścian i sufitów. Dzięki materiałowi z którego są one wykonane, wełnie drzewnej, produkty Heradesign są szczególnie dedykowane do obiektów realizowanych w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz „zielonej architektury”.

Kontakt prasowy:
Marta Artman
KLAXON Communications
tel. 22 216 99 12
[email protected]

Avatar photo

Napisane przez Artman Marta

Wirtualne zagrożenia, realne problemy

Livingmedia przeprowadzi transmisję online z PRotonów