w

Kuehne+Nagel w Polsce wzmacnia krajową sieć drobnicową i rozszerza ofertę dostępnych usług

Kuehne+Nagel w Polsce od początku 2023 r. rozszerzyło swoją krajową ofertę usług w transporcie drogowym. Firma inwestuje w rozwój sieci drogowej, aby dostarczać lokalnym klientom rozwiązania o wartości dodanej.

Oferowane rozwiązania obejmują dostawy w kolejnym dniu roboczym, dostawy w określonym dniu w zakresie 1-3 dni po standardowym czasie, dostawy wieczorne, wymianę palet, przesyłki ADR i towarów dłużycowych, rozładunek i załadunek przez kierowcę, doręczenie towarów pod bramę lub magazyn przez kierowcę i zwrot dokumentów. Obecnie firma oferuje również dostawy do klientów indywidualnych w ramach usług B2C.

Aby dostosować się do tych rozwiązań, Kuehne+Nagel kontynuuje dynamiczny rozwój swojej sieci drogowej. Obecnie obejmuje ona 6 własnych platform typu cross-dock w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi oraz 8 platform zależnych zlokalizowanych w innych ośrodkach gospodarczych. Wszystkie platformy mają dostęp do sieci drobnicowej dla klientów w Polsce. Każda lokalizacja posiada flotę dystrybucyjną, która obsługuje klientów w zakresie odbiorów i dostaw końcowych.

W roku 2022 została otwarta lokalizacja w Rusocinie k. Gdańska a oddział we Wrocławiu przeniósł się do nowoczesnego obiektu, oferującego ogromne możliwości rozwojowe. W styczniu 2023 r. pracę rozpoczął oddział w Łodzi. Jeszcze w tym roku firma otworzy kolejny oddział w Toruniu. Celem tych inwestycji jest, wpisane w DNA firmy, ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług i zwiększanie wartości dodanej dla klientów.

„Po stworzeniu stabilnej sieci drobnicowej na rynku europejskim wsłuchaliśmy się w potrzeby rynku lokalnego” – mówi Maciej Sobek, Dyrektor Logistyki Drogowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

„Codzienne połączenia między wszystkimi terminalami, w połączeniu ze ścisłą współpracą z zaufanymi podwykonawcami, pozwalają na realizację dostaw w ciągu 24-48 godzin. Łącząc te działania z usługami logistyki kontraktowej, możemy nadal dostarczać kompleksowe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw w wymagającym otoczeniu rynkowym” – dodaje Maciej Sobek.

Pani Basia z Perłowej Busoli. Nauczycielka z największym sercem na świecie

W Walentynki pokochaj… siebie! Jak toksyczna relacja z samym sobą przeradza się w toksyczny związek…