w

„Kolory Jesieni” na scenie w NoVa Parku

Już 28 października NoVa Park zaprasza najmłodszych na pełen przygód spektakl „Kolory Jesieni”. Aktorzy teatru MagMowcy zaproszą dzieci do wspólnej zabawy, a sceniczną opowieść uzupełnią warsztaty zdobienia ekologicznych toreb.

NoVa Park już po raz kolejny zaprasza najmłodszych do świata teatru. Tym razem na poziomie 0, obok windy panoramicznej wystąpi teatr MagMowcy. Spektakle odbędą się o godzinie 11.00, 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Profesjonalni aktorzy otworzą przed dziećmi w NoVa Parku świat pełen niesamowitych, scenicznych przygód. Mali widzowie będą mieli okazję poznać historię Pani Jesieni, która utraciła swoje kolory. Niewesołą sytuację zauważy Kasztanek Franek, który postanowi pomóc jej odzyskać swoją dawną świetność. Wraz z Panem Żołędziem ruszy on na poszukiwanie Malarza Przyrody, który co roku odnawiał kolorową suknię Pani Jesieni. Czy dzielnej ekipie uda się znaleźć pomoc i czy Pani Jesień odzyska swoje piękne barwy, dzieci dowiedzą się już podczas spektaklu. Przy okazji MagMowcy zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy, by zaktywizować małych widzów do pomocy Pani Jesieni.

Po przedstawieniu w NoVa Parku odbędą się warsztaty dla dzieci. Podczas zajęć będę one tworzyć kolorowe, ekologiczne torby na zakupy. Własnoręcznie pomalowane będą owocem kreatywnej, artystycznej ekspresji, a także praktycznym gadżetem. Pozwolą one ograniczyć zużycie foliowych reklamówek i być bardziej ekologicznym na co dzień.

Sztuka dostosowana do najmłodszych widzów, wspólna zabawa i rozwijające warsztaty sprawiają, że z pewnością warto zajrzeć ze swoją pociechą do NoVa Parku. Centrum to po raz kolejny udowadnia, że ciekawej rozrywki dla dzieci wcale nie trzeba szukać daleko, a przy okazji weekendowych zakupów można w wartościowy sposób spędzić wolny czas.

Napisane przez Valkea

Galeria Bemowo poszerza ofertę rozrywki

Wielkie otwarcie Noli Studios w Warszawie