w

Kolejna drogeria Visage w sieci Drogerie Polskie

Chrzanowska drogeria należy do Teresy Jonas i liczy sobie 100 m. kw. Na tej powierzchni, oferowana jest klientom szeroka gama produktów – od selektywnych po chemię gospodarczą. Każdy rodzaj asortymentu jest tu tak samo ważny, przez co każdy klient, bez względu na zasobność portfela i potrzeby, ma szansę dokonać optymalnego zakupu. 

W trakcie otwarcia przygotowano specjalne akcje promocyjne dla klientów: stu pierwszych otrzymało upominek, a za zakup powyżej 100 zł otrzymywali oni 10% rabatu. Przy zakupie dwóch produktów wybranej marki, można było otrzymać trzeci gratis. Ponadto, obowiązywały promocyjne ceny na część asortymentu, a klientom wręczano próbki i gratisy.

Wyjątkową atmosferę podkreślała obecność hostess, które rozdawały przechodniom na chrzanowskim rynku gazetkę promocyjna Drogerii Polskich, zapraszając do odwiedzenia Visage’u i wręczając firmowe balony z logo sieci.

Na tle konkurencji, Visage wyróżnia się atrakcyjnymi cenami oraz wykwalifikowanym personelem, który zapewni fachową obsługę. „Nie bez znaczenia jest fakt, że dokładnie w miejscu powstania naszej drogerii, istniała wcześniej inna. Możemy wykorzystać to, że społeczność lokalna przywiązana jest do tradycji tego miejsca i nawiązać lepszy kontakt z klientami. Cieszy też,, że udało się nam pozyskać taki personel, który jest znany i lubiany przez Chrzanowian. Zależy nam bowiem na bliskim kontakcie z klientem, bo wtedy łatwiej odpowiedzieć na jego potrzeby. A przecież po to jesteśmy.”– mówi Dominika Kowalska, manager drogerii Visage.

Tajemnicą sukcesu w prowadzeniu takiego biznesu jakim jest drogeria, jest dla Dominiki Kowalskiej przede wszystkim usytuowanie obiektu w atrakcyjnych miejscach (centrach miast, dużych osiedlach i pasażach handlowych).  Kolejnym czynnikiem jest wsparcie ze strony sieci Drogerie Polskie, oferującej większe rabaty i atrakcyjne promocje w postaci gazetek, plakatów i reklamy. Ostatnim i nie mniej ważnym elementem jest wysoka jakość obsługi klienta.

Avatar photo

Napisane przez Kryj Ewa

Otwarcie kolejnej drogerii Astor w ramach sieci Drogerie Polskie

Strefa Urody z Drogeriami Polskimi