w

Otwarcie kolejnej drogerii Astor w ramach sieci Drogerie Polskie

W dniu otwarcia, właściciel nowego punktu – Damian Matejka przygotował dla klientów próbki, gratis, promocyjne gazetki oraz prezenty. Najmłodsi, chętnie przyjmowali kolorowe balony oraz słodycze.  Na nowocześnie zaaranżowanych 100m2 położono nacisk na produkty pielęgnacyjne twarzy, ciała i włosów. Nie mniej ważne są tu kosmetyki kolorowe. Zadbano o to, by dostępne były marki zarówno tańsze, jak i droższe. „W naszej drogerii, każda klientka może poprosić o wykonanie profesjonalnego makijażu i na własnej skórze zobaczyć, jak prezentują się dane produkty – czy kolor cienia lub podkładu wygląda dobrze. Specjalnie zatrudniamy osobę, która ukończyła kursy visage’u” – mówi Damian Matejka.

Właściciel przykłada dużą uwagę do umiejętności swojego personelu. To dla niego bardzo ważne, aby przy tak szerokim wyborze asortymentu, pracownicy dobrze orientowali się w tym, co znajduje się na półce. Tylko wówczas będą mogli pomóc klientowi, odpowiedzieć na jego pytania i zaproponować mu najlepszy wybór.

Jest to kolejna drogeria Astor, która weszła w skład sieci Drogerie Polskie. Przekonały p. Matejkę do tego atrakcyjne warunki uczestnictwa, gazetka promocyjna o bardzo szerokim zasięgu, zasada partnerstwa w codziennym działaniu oraz współpraca w formie luźnej franszyzy.

Avatar photo

Napisane przez Kryj Ewa

Amellie – nowy sklep w sieci Drogerie Polskie

Kolejna drogeria Visage w sieci Drogerie Polskie