w

Strefa Urody z Drogeriami Polskimi

Strefa Urody to ok. 110 m. kw. powierzchni, na której znajdą się najlepsze starannie dobrane produkty kosmetyki kolorowej oraz pielęgnacyjnej, głównie wiodących polskich firm. Drogeria jest prowadzona przez Polską Grupę Kosmetyczną – Dystrybucja. Drogeria łączy dwa istotne dla konsumentów elementy – zapewnia szeroki wybór kosmetyków oraz posiada atrakcyjną i dogodną dla klientów lokalizację sklepu – mieści się on przy rynku w Limanowej i dysponuje parkingiem zaraz obok wejścia.

Silnymi stronami nowo otwartej drogerii jest nie tylko lokalizacja ale także personel z wieloletnim doświadczeniem, który posiada nieprzeciętną wiedzą o produktach i tajnikach visage’u. Pracownicy dysponują wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, indywidualnie podchodzą do klienta, poświęcają mu czasu i uwagę aby znalazł taki produktu, jakiego naprawdę potrzebuje.

Gwarancję długofalowego sukcesu rynkowego drogerii właściciele upatrują w angażowaniu się we wspólne przedsięwzięcia. Zdaniem Doroty Topolskiej – prezes zarządu PGK – „Ze wszystkich koncepcji, które zostały nam przedstawione, Drogerie Polskie wydają się projektem najambitniejszym i gwarantującym sukces. Podoba nam się partnerskie podejście, jakie Zarząd sieci prezentuje wobec jej uczestników”.

Avatar photo

Napisane przez Kryj Ewa

Kolejna drogeria Visage w sieci Drogerie Polskie

Najważniejsze wydarzenia towarzyszące na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2011