w

Kokosowa przyjemność golenia!

Większość kobiet postrzega golenie, jako uciążliwy i nieprzyjemny obowiązek. Podrażniona skóra czy zacięcia to główne przyczyny stresu związanego z goleniem. Odpowiedzią Wilkinson jest maszynka Xtreme3 Coconut Dream, której pachnąca kokosem rączka wprawi każdego w dobry nastrój i przekona, że golenie może być przyjemne!

 

Kokosowa przyjemność golenia

Maszynka Xtreme3 Coconut Dream posiada zapachową rączkę, która uwalniając aromat kokosa pozwala przenieść się w świat relaksu i wakacji. Dodatkowo, dwa paski nawilżające z ekstraktem z aloesu oraz jojoby łagodzą podrażnienia i pielęgnują skórę pozostawiając uczucie komfortu. Rączki maszynek są w kolorze koralowym oraz kiwi, co sprawia, że golenie nabierapozytywnych barw.  

Jeszcze przed zakupem można sprawdzić, jak pachnie Xtreme3 Coconut Dream – wystarczy tylko potrzeć próbkę zapachu umieszczoną na opakowaniu.

 

Komfort golenia

Najlepsza jednoczęściówka Wilkinson – Xtreme3 Coconut Dream, jest stworzona specjalnie dla kobiet, które cenią sobie komfort golenia i pielęgnację skóry. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce gwarantują dokładność golenia i zapobiegają zacięciom. Z kolei, lekka rączka z gumowanym uchwytem zapewnia pewne trzymanie maszynki w ręku  i uniemożliwia jej wyślizgnięcie się.

 

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Maszynki Wilkinson Xtreme3 Coconut Dream dostępne są w opakowaniu:

Xtreme3 Coconut Dream; 4 szt.; sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł.

 

Nadal Cała Polska goli „Siarę”!

Trwa mobilizacja fanów marki Wilkinson! Akcja Cała Polska goli „Siarę”! ma na celu nakłonienie znanego satyryka Janusza „Siarę” Rewińskiego do niemożliwego – zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne. Zobacz, ilu ludzi już poparło akcję na www.facebook.com/WilkinsonPolska. Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”.

 

Kontakt dla mediów:

studio PRowokacja Agencja Public Relations
tel.: +48 42 209 17 45

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Świeżość na wyciągnięcie ręki!

Nowości Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu