w

Nowości Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu

Salon Firmowy Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu od lat inspiruje swoich Klientów do odkrywania nowych sposobów urządzania mieszkań i domów, kreowania pięknych wnętrz. Przestronne wnętrza salonu przy ul. Grunwaldzkiej 104 są areną prezentacji najnowszych programów Kolekcji Mebli Klose, targowych propozycji, z którymi tylko tutaj można zapoznać się tak szybko, kolekcji dostępnych jedynie tutaj jeszcze przed ich oficjalną premierą w salonach partnerskich.

Wśród licznych kolekcji prezentowanych aktualnie na ekspozycji znajdziemy kompletną ofertę nowości,   w tym również linie, które miały swoją premierę na tegorocznych targach MTP Meble Polska 2011. Są wśród nich kolekcje tak wyjątkowe jak K9. Piękno litego drewna i wyjątkowe „falujące” fronty  inspirowane falami mórz i oceanów to kwintesencja tego programu. Zastosowana technika olejowania pozwala cieszyć się zmysłowym doznaniem naturalnych surowców – podkreślając niepowtarzalny rysunek słojów i pozwalając poczuć niezwykłą aksamitność szlachetnej materii. Załamujące się fale na frontach drzwi i szuflad nie wymagają żadnych dodatkowych „ozdób” –  bezuchwytowy system otwierania drzwi  i szuflad dodatkowo wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników. Unikalny design idzie w parze z doskonałą jakością wykonania – solidnością i klasą wykończenia. Sielski klimat wsi i domowego ciepła odnajdziemy w kolejnej z prezentowanych na ekspozycji salonu nowości – kolekcji Windsor. Proste kształty brył „ubrane” w doskonałej jakości materiały – szlachetne drewno, nawiązują wzorniczo do stylistyki Prowansji. Mleczna barwa mebli dzięki efektowi delikatnej przezroczystości nadaje masywnym, solidnym meblom lekkości.  

Swoje zaszczytne miejsce na ekspozycji salonu zajmuje również zdobywca Złotego Medalu MTP Meble Polska 2011 – kolekcja Uno bello. Program prezentowany jest w rozbudowanej formule – wzbogaconej o meble do sypialni, gabinetu i przedpokoju.

Jednak nowa ekspozycja w poznańskim Salonie Firmowym Klose to nie tylko premierowe kolekcje, ale również odpowiednio dobrane dodatki oraz wyjątkowy „element” dopełniający aranżację  salonu i nadający jej niepowtarzalnego charakteru – sztuka. Obecnie w salonie przy ul. Grunwaldzkiej 104 można oglądać wystawę prac 11 artystek plastyczek związanych ze poznańskim środowiskiem twórczym. Wystawa potrwa do końca czerwca 2011.

 

Serdecznie zapraszamy:

Salon Firmowy Kolekcji Mebli Klose

ul. Grunwaldzka 104, Poznań

Avatar photo

Napisane przez Nowik Aurelia

Kokosowa przyjemność golenia!

PR Pol-lighting w nowym świetle