w

Świeżość na wyciągnięcie ręki!

Większość mężczyzn postrzega golenie, jako uciążliwy i nieprzyjemny obowiązek. Podrażniona skóra czy zacięcia to główne przyczyny stresu związanego z goleniem. Odpowiedzią Wilkinson jest maszynka Xtreme3 Refresh, która sprawia, że golenie może być przyjemne. Najnowsza maszynka Wilkinson zapewnia poczucie świeżości podczas golenia i pielęgnuje skórę redukując podrażnienia niemal do zera.

 

Świeżość na wyciągnięcie ręki

Maszynki Xtreme3 Refresh posiadają zapachową rączkę nasączoną mentolem. Zapach ten daje poczucie świeżości i orzeźwienia podczas golenia. Pozytywna energia na cały dzień gwarantowana! Dodatkowo, dwa paski nawilżające z witaminą E pielęgnują skórę pozostawiając ją świeżą i gładką.

 

Komfort golenia

Najlepsza jednoczęściówka Wilkinson – Xtreme3 Refresh, została stworzona specjalnie dla mężczyzn, którzy cenią sobie dokładność i komfort golenia. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce gwarantują dokładność golenia i zapobiegają zacięciom. Z kolei, lekka rączka z gumowanym uchwytem zapewnia stabilne i pewne golenie.

 

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Maszynki Wilkinson Xtreme3 Refresh dostępne są w dwóch rodzajach opakowań:
Xtreme3 Refresh; 3+1 gratis; sugerowana cena detaliczna: 14,99 zł

Xtreme3 Refresh; 6+2 gratis; sugerowana cena detaliczna: 24,99 zł

 

NadalCała Polska goli „Siarę”!

Trwa mobilizacja fanów marki Wilkinson! Akcja Cała Polska goli „Siarę”! ma na celu nakłonienie znanego satyryka Janusza „Siarę” Rewińskiego do niemożliwego – zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne. Zobacz, ilu ludzi już poparło akcję na www.facebook.com/WilkinsonPolska. Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”.

 

Kontakt dla mediów:

studio PRowokacja Agencja Public Relations
tel.: +48 42 209 17 45

 

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Cała Polska goli „Siarę”!

Kokosowa przyjemność golenia!