w

Już w sobotę pierwsze „Warsztaty twórczego rozwoju” w CH Janki!

W trakcie „Warsztatów twórczego rozwoju” prowadzonych przez artystów z Fundacji Atelier, dzieci będą miały okazję zapoznać się ze wszystkimi środkami plastycznego wyrazu. Pierwsze spotkanie, podczas którego uczestnicy przygotują prace – latawce, obejmuje praktyczne zajęcia z technik kolażu artystycznego i podstaw kompozycji przestrzennej. Prowadzący zaznajomią dzieci z wykorzystaniem suchych i tłustych pasteli oraz węgla i tuszu. Mali Artyści posłużą się także kolorowymi papierami i plastelinami, dekoracyjnymi drucikami i piórkami oraz papierowymi taśmami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, chcieliśmy zapewnić dzieciom atrakcyjne zajęcia, podczas których – poprzez zabawę – najmłodsi będą mogli rozwijać swoje talenty i umiejętności” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. „Jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty – organizowane wspólnie z Fundacją Atelier i przy udziale Ciemna City – spotkają się z zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem ze strony uczestników” – dodaje Anna Walerych.

Sobotnie zajęcia odbędą się w 3 turach:

  • 10:00 – 11:30,
  • 11:45 – 13:15,
  • 13:30 – 15:00.

W pierwszej części zajęć, prowadzący omówią z dziećmi przygotowane przez nie projekty i koncepcje prac, podpowiadając sposoby realizacji. Następnie uczestnicy przystąpią do wykonania pełnoformatowych prac pod nadzorem i z pomocą wykładowców. Rodzice dzieci biorących udział w warsztatach będą mogli porozmawiać z artystami z Fundacji Atelier, którzy doradzą najlepsze sposoby rozwijania talentów i umiejętności dzieci. Organizatorzy przewidują możliwość pozostawienia dzieci pod opieką prowadzących na czas zajęć, po wypełnieniu kart uczestnictwa. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach.

„Dodatkową atrakcją dla uczestników sobotnich warsztatów będą upominki ufundowane przez najemców Centrum. Krakowski Kredens ufundował pyszne czekolady, zaś SMYK – bony rabatowe na zakupy” – dodaje Anna Walerych.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 22 822 07 75 lub poprzez email [email protected]. Organizatorzy zapewniają materiały plastyczne oraz napoje dla dzieci podczas trwania warsztatów.

„Warsztaty twórczego rozwoju”

Centrum Handlowe Janki, foyer kina Cinema City

ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy

Sobota 4 czerwca br. w godzinach:

  • 10:00 – 11:30,
  • 11:45 – 13:15,
  • 13:30 – 15:00.

Dodatkowych informacji na temat warsztatów udziela

Effective Public Relations tel. 022 822 07 75, email: [email protected]

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Pingwin PINGU rozdaje nagrody!

Dane w hurcie zanalizuję