w , , ,

IKEA Kraków zaprasza najmłodszych na świąteczne warsztaty

Wszystko po to, by z pachnącymi, kolorowymi pierniczkami, napisanym listem do Mikołaja,  własnoręcznie wykonanymi kartkami i ozdobami, najmłodsi mogli już spokojnie wypatrywać pierwszej gwiazdki i prezentów pod choinką.

Znane jest powiedzenie, że upominek dany „od serca” cieszy podwójnie. A gdy jeszcze został wykonany i zaprojektowany samodzielnie przez dziecko, staje się wręcz bezcenny. Z myślą o najmłodszych IKEA Kraków przygotowała zajęcia z projektowania świątecznych drobiazgów, które później dzieci będą mogły podarować swoim najbliższym. Dzięki temu nadchodzące Święta bez wątpienia będą pachnące i niepowtarzalne. A może Mikołaj, zachęcony własnoręcznie przygotowanym listem, okaże się w tym roku wyjątkowo chojny? 

Przedświąteczne, bezpłatne zajęcia dla dzieci będą odbywać się w krakowskim sklepie IKEA przed Smalandią, począwszy od 1 grudnia, w soboty i niedziele w godz. 12:00-18:00. Rozpocznie je weekend pisania listów do Mikołaja (1-2 grudnia), następnie dzieci będą mogły zaprojektować i wykonać kartki świąteczne (8-9 grudnia), a także przygotować piękne świąteczne ozdoby (15-16 grudnia).

Można będzie również stworzyć pachnące piernikowe cuda ozdobione według własnego pomysłu i wyobraźni. Pierniczki powstawać będą w jednym z kuchennych wnętrz IKEA Kraków na 1. piętrze, w każdy weekend, w godz. 12:00-18:00. Chętni będą mogli własnoręcznie upiększyć słodkie arcydzieła.

Na wszystkie dzieci, te małe i duże, w dniach 1-2 grudnia czekać będzie również Mikołaj. W świątecznej scenerii na 1. piętrze każdy chętny będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, kupić kolorową ramkę i wrócić do domu z jeszcze jednym miłym upominkiem.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy, wystarczy zabrać ze sobą dobry humor… i puścić wodze wyobraźni. Twórcze, inspirujące aktywności poprowadzą doświadczeni animatorzy.

—————————————————————————————————

Harmonogram wydarzeń

Warsztaty dla dzieci odbywają się przed Smalandią w IKEA Kraków w soboty i niedziele w godz. 12:00-18:00 przez cały czas trwania akcji świątecznej. Tematy zajęć:

1-2 grudnia: pisanie listu do Mikołaja

8-9 grudnia: przygotowywanie kartek świątecznych

15-16 grudnia: wykonywanie ozdób na choinkę

Pieczenie i ozdabianie pierniczków świątecznych odbywa się w soboty i niedziele (1-2 grudnia, 8-9 grudnia, 15-16 grudnia), w godz. 12:00-18:00, w Dziale Mebli Kuchennych na 1. piętrze.

Mikołaj zagości w IKEA Kraków w dniach 1-2 grudnia, w godz. 12:00-18:00, na 1. piętrze sklepu. Każdy, kto zakupi ramkę z asortymentu IKEA Kraków, będzie mógł zrobić sobie bezpłatne zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

******************************************************

IKEA Kraków istnieje od 1998 roku. We wrześniu 2011 roku zakończyła się przebudowa sklepu, po której IKEA Kraków stała się trzecim co do wielkości i jednym z najnowocześniejszych sklepów IKEA w Polsce. Nowa IKEA Kraków oferuje klientom ponad 9 tys. produktów, 64 inspirujące wnętrza, przestronną restaurację na 500 miejsc siedzących z bezpłatnym dostępem do Internetu, miejscem dla karmiącej mamy oraz strefą zabawy dla najmłodszych, a także bezpłatną bawialnię „Czarodziejski Las Smaland” z profesjonalną opieką dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Avatar photo

Napisane przez Open Media

Sage – niższe rabaty na Symfonię zgodną z zmieniającymi się przepisami

Jewgienij Kasperski na liście „100 Top Global Thinkers 2012” amerykańskiego magazynu…