w

Grilluj z Tork!

A przygotować na nim można wiele oryginalnych dań. Grill najlepiej rozstawić w miejscu osłoniętym od wiatru, dym nie powinien kierować się na boki. Do palenia w grillu używamy węgla drzewnego, który spala się bardzo powoli i długo utrzymuje żar, można użyć też specjalnych brykietów. Do rozpalenia najlepiej użyć specjalnej podpałki w kostkach lub w płynie. Gdy węgiel dobrze się rozżarzy i na wierzchu zbierze się mała warstewka popiołu, można zacząć grillowanie. Potrawy z grilla są tłuste, nie zapomnij więc o serwetkach i ręcznikach papierowych. Każdy z pewnością po nie sięgnie!

Serwetki – estetyczne i funkcjonalne.

Serwetki marki Tork idealnie nadają się na każdą okazję – czy to na wystawne przyjęcie, elegancki obiad, czy też szybki lunch. Szeroka paleta kolorów umożliwia idealne dopasowanie do wystroju i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Serwetki są miękkie, chłonne zapewniając komfort i higienę. Stoły udekorowane serwetkami Tork są idealną ozdobą każdego garden party. Serwetki są bardzo podatne na składanie, dzięki czemu sprostają nawet najbardziej wyszukanym pomysłom artystycznym.

W ofercie Tork znajdują się też dozowniki do serwetek dyspenserowych, które dzięki nowoczesnemu wzornictwu mogą być gustownym i subtelnym elementem wystroju. Dozowniki pozwalają na utrzymanie higieny, oszczędność miejsca, a dzięki dostarczaniu tylko jednej serwetki za każdym razem gwarantują też zmniejszenie ich zużycia nawet do 25%. Dyspensery dostępne są w kilku wersjach – poziomy i pionowy na ladę, wersja mini do postawienia na stoliku, wersja do zabudowy oraz do powieszenia na ścianie.

Tork Handy Pack – higieniczny system „na wynos”.

Wysokiej jakości ręcznik w roli w nowym systemie Tork Handy Pack tworzy całkowicie przenośne kompletne rozwiązanie, które pomoże Ci zachować czyste dłonie i otoczenie, zawsze i wszędzie – bez względu na to, czy urządzasz grilla w ogrodzie, piknik czy robisz porządki.

Tork Handy Pack wykonany jest z trwałego materiału, który chroni ręcznik przed zabrudzeniem. Dyspenser wyposażony w wygodne uchwyty pozwala na jego pewne przymocowanie np. do paska, umieszczenie w samochodzie czy zawieszenie w łatwo dostępnym miejscu.

Ręcznik nadaje się do osuszania dłoni, wycierania powierzchni, bądź usuwania lekkich zabrudzeń np. z powierzchni kuchennych. Mobilny charakter sprawia, że Tork Handy Pack sprawdza się m.in. podczas imprez przy grillu, pikników i innych eventów na świeżym powietrzu.

O firmie SCA

SCA jest globalną firmą higieniczną i papierniczą, która rozwija, produkuje i dystrybuuje produkty higieny osobistej, papierowe, opakowania oraz produkty drzewne, z obrotem ponad 11,5 mld euro. Grupa SCA zatrudnia około 52,000 pracowników w 60 krajach na świecie. Portfolio marek higienicznych obejmuje takie globalne marki jak Tena i Tork, a także marki lokalne: Tempo, Zewa, Velvet, Libero, Libresse i Edet. Rozwiązania higieniczne SCA są spotykane w ponad 90 krajach. Więcej informacji o SCA znajdziesz na www.sca.com.   

O marce Tork

Marka Tork obejmuje kompletną ofertę produktów i usług związanych z higieną i utrzyma-niem czystości w toaletach w miejscach publicznych, służbie zdrowia, segmencie HoReCa i przemysłowych miejscach pracy. Dzięki doświadczeniu i znajomości kwestii higieny, Tork jest docenianym partnerem biznesowym w ponad 90 krajach. Tork jest globalną marką w portfolio firmy SCA. Najnowsze informacje o marce i produktach Tork znajdziesz zawsze na www.tork.pl

Avatar photo

Napisane przez OmniPro

Polskie firmy dbają o klienta, choć nie do końca są etyczne i wierne zasadom

Tork zaleca częstsze mycie rąk. Bakteria E. coli – przed zakażeniem chronią czyste ręce!