w

Firma DCB na Gali „50 największych banków w Polsce” miesięcznika Bank

DCB jest jednym z wystawców uroczystej Gali. Spółka będzie posiadać swoje stoisko informacyjne, przy którym uczestnicy imprezy dowiedzą się, jak ustrzec się przed fałszywymi banknotami. Specjaliści z firmy DCB pomogą także zaproszonym gościom sprawdzić autentyczność posiadanych przez nich pieniędzy. Podczas spotkania będzie można również zapisaćsię na specjalistyczne i profesjonalne szkolenie z zakresu wykrywania falsyfikatów prowadzone przez spółkę.

Impreza o tak dużej randze w środowisku finansowym jest doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na problem fałszywych pieniędzy. To już kolejny tego typu event, w którym bierzemy udział. Głównym celem naszej firmy jest zachęcenie pracowników instytucji finansowych do zdobycia niezbędnej wiedzy w zakresie wykrywania falsyfikatów. Umiejętność ta przyda się w szczególności kasjerom bankowym, którzy dziennie przeprowadzają setki transakcji gotówkowych” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Ranking „50 największych banków w Polsce” został opracowany przez miesięcznik „Bank” na podstawie ankiet przeprowadzonych przez grupę niezależnych ekspertów. Badali oni  m.in. takie elementy jak: rentowność, sumę zgromadzonych kapitałów, liczbę zatrudnionych oraz sumy udzielonych kredytów i środków znajdujących się na lokatach. To już 16-ta edycja rankingu będącego wyrazem uznania środowiska bankowego dla osiągnięć poszczególnych banków w danym roku. Tegoroczna Gala, na której poznamy zwycięzców rankingu odbędzie się 20 czerwca 2011 roku w hotelu Intercontinental w Warszawie.

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2011 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010.

www.decoba.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Sukces białostockich gimnazjalistów

Nowa usługa na rynku – REFINO Finansowanie wierzytelności wymagalnych