w

Epson i EduCamp: Skuteczne nauczanie języków obcych

Czerwiec  2011 r. –  W czerwcowej edycji EduCamp wezmą udział eksperci z dziedzin związanych bezpośrednio lub pośrednio ze szkoleniami, oświatą, branżą Human Resources, nowymi mediami i Internetem. Uczestnicy będą dyskutować o rozwiązaniach i pomysłach na szeroko rozumianą edukację, o możliwościach współpracy branży Internetowej ze szkoleniową,
o technologiach, start-upach, filozofii e-learningu i nowych trendach z nią związanych. Główny nacisk położony będzie jednak na nauczanie języków obcych. 

Eksperci z Epsona prezentować będą praktyczne aspekty zastosowania nowoczesnych technologii dla zwiększenia atrakcyjności i skuteczności nauczania. Prezentowane będą m.in. krótkoogniskowe projektory do tablic interaktywnych (EB–450W), ultra krótkoogniskowy EB-455Wi wyposażony w interaktywne pióro i pozwalające uzyskać funkcjonalność interaktywnej tablicy na zwykłej ścianie, czy EB1775W – idealny projektor dla mobilnych nauczycieli i wykładowców – waży zaledwie 1,7 kg i mieście się w torbie z laptopem oraz EB-W8D – jedyny na rynku projektor z wbudowanym odtwarzaczem DVD.

Omówione będą również zastosowania wizualizerów, do do pokazywania na dużym ekranie małych obiektów czy przebieg doświadczeń prowadzonych prze grupę uczniów oraz atramentowe drukarki z serii Stylus Photo, a także urządzenia wielofunkcyjne – drukarka+skaner+fax.

Zaprezentowane będzie także ciekawe urządzenie do przygotowywania materiałów szkoleniowych na krążkach CD/DVD – replikator dysków Discproducer  DP-100, nie tylko automatycznie powielający dyski, ale i drukujący na nich graficzne etykiety.

Dodatkowych informacji udzielają:

 Epson Europe BV

Oddział w Polsce

Dorota Wódka-Kot

tel. (22) 375 75 16

e-mail: [email protected]

Internet: www.epson.pl

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  [email protected]

Avatar photo

Napisane przez Epson

BenQ zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST

Garniturowe hi-tech z nutką humoru