w

Ekologiczne telefony IP Yealink

Firma Yealink, producent urządzeń VoIP, od momentu założenia firmy w 2001 roku jest zwolennikiem rozwiązań przyjaznych środowisku, a dział R&D skupia swoje siły na innowacyjnych i skutecznych rozwiązaniach ekologicznych. Yealink stale obniża moc wymaganą do działania swoich produktów i dba, aby wykorzystywane materiały stanowiły przy utylizacji minimalne zagrożenie dla środowiska.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych układów elektronicznych TITAN  telefony IP Yealink efektywnie wykorzystują pobieraną energię. Urządzenia mają najniższy na rynku pobór energii, co obniża koszty ich użytkowania przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkich funkcji komunikacyjnych.

Jak twierdzi Tomasz Owczarek z firmy VoIPoint: „Telefony IP Yealink obniżają koszty utrzymania sieci komunikacyjnej i pomagają chronić Ziemię przed degradacją środowiska. Doskonała wydajność przy niskim poborze mocy to doskonała wizytówka Gospodarki Niskoemisyjnej (Low Carbon Economy)”.

Ekologiczne telefony IP
Efektywne wykorzystanie funkcji auto-provision, zdalnej książki telefonicznej i przepływu informacji online pozwala użytkownikom zrezygnować z papierowych notatek i wydruków, czyniąc przedsiębiorstwo bardziej ekologicznym.

Doskonała jakość dźwięku HD i obrazu, zapewniana w wideotelefonach Yealink, pozwala na komfortową i bezpośrednią komunikację biznesową, ograniczając w ten sposób czas i koszty podróży biznesowych.

W lutym 2011 roku firma VoIPoint, największy w Polsce dostawca urządzeń do telefonii internetowej i jedyny autoryzowany dystrybutor produktów Yealink w Polsce, otrzymała w Polsce za telefony IP marki Yealink certyfikat „Zielona Marka 2011” w kategorii Technologia. Zielona Marka to niezależny certyfikat wyróżniający ekologiczne produkty. Podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych logo Zielonej Marki.  

Yealink dla Ziemi
Pod koniec marca br. firma Yealink uczestniczyła aktywnie w akcji „Godzina dla Ziemi”, która co roku organizowana jest przez World Wildlife Fund w noc poprzedzającą zmianę czasu. Akcję zapoczątkowano w 2007 roku w Sydney jako ogólnoświatowy protest przeciwko zmianom klimatu i wezwanie do ochrony środowiska.

 

Więcej informacji o produktach marki Yealink można uzyskać na stronach: www.yealink-polska.plhttp://www.voipoint.pl.

 

 

*          *          *         

O firmie VoIPoint

Firma VoIPoint jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej. To jedyny autoryzowany dystrybutor telefonów IP marki Yealink. W ofercie firmy znajdują się także centrale IP firm: Yeastar, OpenCom, Activis (VDmaster) i Datera (Call-eX). W zakresie bramek VoIP/GSM firma dystrybuuje produkty marki Portech. VoIPoint dostarcza także na rynek polski karty do central telefonicznych OpenVox oraz telefony bezprzewodowe WiFi marki UniData.

 

Oferowane przez firmę produkty i usługi znajdują szerokie zastosowanie w biznesie, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/

 

O firmie Yealink

Nieprzerwanie od momentu swojego powstania w 2001 roku, firma Yealink skupia się na rozwoju wysokiej jakości produktów VoIP, które są łatwe w instalacji, proste w użyciu, niezawodne i dostępne w korzystnej ofercie cenowej. Firma posiada ponad 60 wykwalifikowanych inżynierów zatrudnionych w dziale R&D do rozwoju własnego oprogramowania i rozwiązań sprzętowych. Więcej informacji pod adresem: http://www.yealink-polska.pl/

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45

http://www.studioprowokacja.pl/

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Kaspersky chroni małe biura

Przetestuj nową wersję Beta Panda Global Protection 2012 i wygraj