w , ,

Kaspersky chroni małe biura

Pakiet Kaspersky Small Office Security 2 został stworzony z myślą o ochronie sieci firmowej i zarządzaniu bezpieczeństwem wszystkich znajdujących się w niej komputerów z poziomu jednego urządzenia. Oprócz charakterystycznych dla marki Kaspersky wysokich standardów ochrony, producent zadbał o szereg dodatkowych opcji, które ułatwią przedsiębiorcy kontrolę nad wszystkimi procesami istotnymi dla bezpieczeństwa.

– Small Office Security 2 daje administratorowi możliwość konfiguracji i sterowania wszystkimi zadaniami z jednego komputera. Można dzięki niemu wprowadzić ograniczenia dostępu w całej sieci firmowej, np. do gier online, serwisów z filmami, a także generować raporty z aktywności pracowników w Internecie. Program, dzięki specjalnemu systemowi szyfrowania, pozwala na bezpieczne przesyłanie i przechowywanie ważnych dla firmy danych – mówi Krzysztof Żak, właściciel sklepu internetowego z oprogramowaniem komputerowym Omegasoft.pl.

Prosty interfejs nie wymaga do obsługi specjalistycznych umiejętności z zakresu IT. Każdy właściciel małego przedsiębiorstwa może sam zająć się administracją i zabezpieczeniem firmowej sieci, jak również łatwo kontrolować działania swoich pracowników.

Dokładny opis wszystkich funkcji programu dostępny jest na stronie:

http://www.omegasoft.pl/Kaspersky-Small-Office-Security-2–5-stanowisk-1-rok—wersja-elektroniczna_p2031

 

Avatar photo

Napisane przez Benhauer

Preferencje klientów kluczem do sukcesu w komunikacji

Ekologiczne telefony IP Yealink