w ,

Przetestuj nową wersję Beta Panda Global Protection 2012 i wygraj

Firma Panda Security, lider zabezpieczeń zaprojektowanych w modelu Cloud Computing, przedstawiła wersję Beta Panda Global Protection 2012, najbardziej kompletnego rozwiązania dla ochrony użytkowników domowych. Wersja beta dostępna jest pod adresem: http://www.pandasecurity.com/poland/promotions/betatest/. Beta testerzy, którzy będą mieli największy wkład w ulepszanie produktu otrzymają bon na zakupy o wartości 200$ do zrealizowania w serwisie Amazon.com.

Panda Global Protection 2012 to najbardziej wszechstronne rozwiązanie w ofercie produktów detalicznych firmy Panda Security.Każdego roku narzędzie było udoskonalane, a najnowsza wersja zapewnia jeszcze lepszą ochronę aktywnym użytkownikom internetu, którzy korzystają z Web 2.0 i innych atrakcji wirtualnego świata.

Panda Global Protection 2012 zapewnia natychmiastową ochronę  w czasie rzeczywistym przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami, wykorzystując wiedzę i doświadczenie milionów użytkowników, dzięki unikalnej technologii Kolektywnej Inteligencji opartej na modelu Cloud Computing. 

Każdego dnia PandaLabs otrzymuje około 71 tys. nowych plików do analizy, z czego około 63 tys. posiada cechy złośliwego oprogramowania, które Kolektywna Inteligencja może przeanalizować, sklasyfikować i zneutralizować w 99.4 proc. przypadków. Technologie te zbierają informacje o złośliwym oprogramowaniu otrzymane z każdego komputera, by nieprzerwanie udoskonalać poziom ochrony użytkowników na całym świecie. Panda Global Protection 2012 korzysta z szerokiej bazy wiedzy, oferując użytkownikom szybką reakcję na wszystkie pojawiające się nowe złośliwe kody.

Program Panda Global Protection 2012 został zaprojektowany specjalnie dla aktywnych użytkowników o najbardziej wymagających potrzebach w zakresie ochrony. Panda Safe Browser chroni użytkownika i jego prywatność w internecie, zwłaszcza w środowisku Web 2.0 (na portalach społecznościowych). Pozwala również na szyfrowanie prywatnych plików i folderów, aby zapobiec kradzieży danych osobowych, bankowych oraz finansowych, jak również jakiejkolwiek zawartości komputera.

Nowa wersja programu zachowuje funkcje, które zapewniły Panda Global Protection wiodącą pozycję na rynku zabezpieczeń: potężny silnik antywirusowy chroniący przed wszystkimi typami znanych i nieznanych wirusów, firewall z zabezpieczeniem sieci bezprzewodowej w celu blokowania intruzów i hakerów, Panda USB Vaccine do ochrony urządzeń USB, możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu, jak również funkcję optymalizacji PC pozwalającą usprawnić pracę systemu. 

Korzyści nowej wersji Panda Global Protection 2012:

  • Skaner antywirusowy Panda Security działający w oparciu o technologię Cloud Computing.  
  • Nowy bardziej intuicyjny, a zarazem nowoczesny interfejs.
  • Wzmocniona kontrola rodzicielska dla jeszcze bezpieczniejszego surfowania po internecie.
  • Nowy system filtrowaniaURL. 

*          *          *

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 61 oddziałów na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii. W ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu Panda Security współpracuje z ruchem Olimpiady Specjalne, WWF i fundacją Invest for Children.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45

http://www.studioprowokacja.pl/

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Ekologiczne telefony IP Yealink

Nowy park coraz bliżej