w

EFL z certyfikatem HR Najwyższej jakości 2023

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) przyznało EFL certyfikat HR Najwyższej Jakości 2023. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym i wiarygodnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. W Grupie EFL pracuje ok. 900  osób, nie tylko w głównych biurach we Wrocławiu czy w Warszawie, ale także w licznych oddziałach regionalnych rozproszonych po całej Polsce. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zarządzanie polityką personalną i prowadzenie wielu działań czyniących z EFL atrakcyjnego pracodawcę dla wszystkich pracowników. Dotyczy to również pierwszego momentu styku kandydatów z naszą organizacją, czyli rekrutacji i onboardingu. Krok po kroku wdrażamy nowe rozwiązania i poszerzamy ofertę pracowniczą. Zdajemy sobie sprawę, że jest to proces ciągły, który musi być dobrze zaplanowany i konsekwentnie realizowany. Nagroda „HR Najwyższej Jakości” to dla nas kolejne potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku. Pokazuje, że dynamicznie odpowiadamy na zmiany, ale też sami kreujemy dobre praktyki HR-owe – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

Na całokształt polityki personalnej składają się między innymi takie obszary jak rekrutacja, onboarding, benefity, rozwój, angażowanie i docenianie pracowników. To właśnie te elementy zostały poddane ocenie w certyfikowanych przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami organizacjach. Badaniu ankietowanemu poza procesami HR podlega także wybrany projekt HR. W efekcie, wyróżnienie jest przyznawane organizacjom stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Załączniki

Napisane przez Maja Lidke

CZY MOŻNA USTRZEC SIĘ PRZED PUSTYMI FAKTURAMI? WAŻNY WYROK DLA BRANŻY BUDOWLANEJ

Ponad 3 tysiące imigrantów, którzy ucierpieli na skutek błędu Departamentu do spraw Imigracji pozostanie na terenie Stanów Zjednoczonych do czasu wyjaśnienia incydentu