w

100 000 odsłon reklamy dla każdego

Realizacja kampanii bannerowej w internecie zwykle kojarzy się z dużym budżetem. Nasza akcja promocyjna ma za zadanie zburzyć ten mur niedostępności. Wystarczy wysłać sms, aby otrzymać 100 000 odsłon reklamy. Ta forma skraca formalności, ułatwia dostęp do usługi, jak i ma wyjątkowo atrakcyjną cenę w wysokości kosztu sms'a.- informuje Katarzyna Kidyba z firmy Alexandrite Group, wydawcy serwisów TwojeInnowacje.pl i DomInnowacji.pl – Akcję promocyjną kierujemy do firm i ich pracowników, którzy pragną pokazać się z innowacyjnej strony, zwłaszcza do mikroprzedsiębiorstw i małych firm. Warto wybrać tę formę reklamy internetowej, aby skutecznie promować swoje produkty lub usługi.

Akcja promocyjna nie jest konkursem, a więc każdy kto wyśle sms nabędzie powierzchnię reklamowa w postaci 100 000 odsłon bannera o wymiarach 468×60 px wyświetlanego na stronie głównej serwisu. Uczestnik może wysłać dowolną ilość zgłoszeń sms, co tym samym zwiększy proporcjonalnie ilość odsłon oraz czas emisji.

Prowadzisz firmę lub projekt i pragniesz, aby dowiedzieli się o tym inni? Weź udział w akcji promocyjnej i pokaż się swoim klientom z innowacyjnej strony!

Szczegóły akcji "Wyślij sms i otrzymaj 100 000 odsłon reklamy!" są dostępne pod adresemi:

http://www.dominnowacji.pl/wyslij-sms-i-otrzymaj-100-000-odslon-reklamy-na-serwisie-dominnowacji-pl/

oraz 

http://www.twojeinnowacje.pl/wyslij-sms-i-otrzymaj-100-000-odslon-reklamy-na-serwisie-twojeinnowacje-pl

DomInnowacji.pl to budowalny serwis informacyjny skierowany do osób poszukujących inspiracji i niestandardowego podejścia w budownictwie, projektowaniu domu, ogrodu, aranżacji wnętrz, poszukujących źródeł finansowania własnych inwestycji.

TwojeInnowacje.pl to biznesowy serwis informacyjny skierowany do osób poszukujących inspiracji i niestandardowego podejścia w prowadzeniu działalności gospodarczej, wykorzystaniu rozwiązań nowych technologii w swojej pracy, poszukujących źródeł finansowania innowacji, którzy stawiają na własny rozwój zawodowy.

Wydawcą serwisów jest Alexandrite Group, firma specjalizująca się w innowacyjnej synergii działań marketingowych, funkcjonująca w modelu biznesowym One Stop Shop. Firma oferuje szereg usług public relations, marketingowych, doradczych oraz outsourcingowych, które są dostępne w jednym miejscu, co pozwala klientom zaoszczędzić pieniądze, czas i energię, zamiast tracić je w poszukiwaniu różnych firm dla poszczególnych działań marketingowych. Obsługa w modelu One Stop Shop to kompleksowość i synergia, komfort, obniżenie kosztów i jednocześnie wyższa efektywność realizowanych przedsięwzięć.

www.alexandrite.pl

Avatar photo

Napisane przez Alexandrite Group

easyCALL.pl już na iPhone’ie!

Zmiany w dziale Client Service Ogilvy Interactive