w , , ,

Dzień Pizzy w Atrium Zamość

9 lutego od godziny 15.00 goście będą mogli degustować niezliczone rodzaje pizzy o różnych smakach i kształtach. Dla największych koneserów, jednego z najbardziej znanych dań na świecie, organizatorzy przewidzieli konkursy z nagrodami. Uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące produkcji, historii i rodzajów pizzy. Dla najlepszych znawców przewidziano smakowite nagrody.

Oprawę muzyczną w prawdziwie włoskim klimacie zapewni zespół Don Corleone Show.

Atrium to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmującą się, przede wszystkim, inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej oraz zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Na 30 września 2011 r. Grupa jest właścicielem 154 centrów handlowych o wartości rynkowej 2 mld€, zdywersyfikowanych na osiem krajów, o łącznej wielkości pow. najmu brutto 1,17 mln. Dochód brutto z najmu nieruchomości inwestycyjnych do 30 września wyniósł 126.3 mln € (za cały 2010 r. wyniósł 151 mln €), a dochód netto z najmu osiągnął 115,1 mln € (134 mln € w 2010).

Obecnie Atrium posiada w Polsce 20 działających centrów handlowych o wartości rynkowej na koniec września 2011 r. w wysokości 961 mln €. Aktywa te obejmują około 346 tys. m2 pow. najmu brutto i w ciągu III kwartału 2011 r. wygenerowały 45,5 mln € dochodu brutto z najmu. W skład portfela Atrium wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Targówek, Promenada w Warszawie, Galeria Atrium Mosty w Płocku, Galeria Atrium Biała w Białymstoku oraz Centrum Handlowe Atrium Forum w Koszalinie.

Avatar photo

Napisane przez Wawer Hubert

Toruński Ogród Zoobotaniczny promotorem ekologii

Zatrudniam, więc wymagam