w

Akademia Archetonu

W trakcie Akademii Archetonu o produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna opowie przedstawiciel firmy Wiązary Burkietowicz, a o korzyściach z zastosowania biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków –  firma Aquaclear. Z kolei przedsiębiorstwo Sofath wygłosi prelekcję "Pompy ciepła bez tajemnic" przybliżając inwestorom jak w  prosty i efektywny sposób wykorzystać energię geotermalną do ogrzewania budynku poprzez zastosowanie gruntowej pompy ciepła. 

– Spotkanie z inwestorami w biurowcu naszej firmy pozwoli im poznać wyceny produktowe przygotowane pod konkretny, zakupiony projekt, dobrać odpowiednie materiały budowlane, a także uzyskać cenne rabaty bezpośrednio od producentów. Będzie też można dokonać zakupów grupowych wraz z innymi Klientami biura projektowego Archeton. – informuje Monika Baran z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o. – Ponadto cykliczność spotkań umożliwi inwestorom udział w programie lojalnościowym, który gwarantuje zniżki w salonach firm współpracujących z naszą firmą.

Akademia Archetonu to atrakcyjna inicjatywa, która przysporzy wielu korzyści i dostarczy merytorycznej wiedzy, osobom planujących realizację marzenia o budowie własnego domu. Przy realizacji inwestycji budowlanej na każdym etapie procesu inwestycyjnego liczy się każde wsparcie.

Podczas Akademii Archetonu zostanie również przeprowadzony konkurs z nagrodami. Miejsce: Siedziba Archeton, ul. Cystersów 9, Kraków. Czas: 18 czerwca 2011, 10.00 – 15.00.

Źródło:  www.archeton.pl

Avatar photo

Napisane przez Alexandrite Group

Opóźnia się budowa stadionów na Euro2012

Dom na miarę