w

Cykl szkoleniowy CAD Projekt DESIGN z Grupą Tubądzin

Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce. 

Od wielu lat CAD Projekt jest partnerem Grupy Tubądzin we współpracy z projektantami. Firma jest również partnerem i sponsorem konkursu Tubądzin Design Awards. W tym roku wspólnie zrealizowali dla projektantów cykl szkoleń zatytułowany Cad Projekt Design – Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście.

Kursy dla projektantów odbyły się w sześciu miastach w całym kraju: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i w Łodzi. Założeniem projektu były spotkania w wyjątkowych aranżacjach stanowiących inspirację dla nowych architektonicznych wizji, takich jak Elektrownia Powiśle, Concordia Design czy Vienna House Adel’s.

Uczestnicy szkoleń CAD Projekt DESIGN mieli okazję na poszerzenie umiejętności i wiedzy z zakresu projektowania. Trenerzy Anna Sosnowska i Marcin Łukaszczyk opowiadali m.in. o sposobach na szybkie projektowanie, pomysłach na dekorowanie wybranych pomieszczeń czy profesjonalny rendering. W programie znalazły się również prezentacje przygotowane przez Grupę Tubądzin. Nową ofertę, możliwości projektowe oraz zastosowanie produktów marki przedstawiali: Ewa Kryszkiewicz (manager działu rozwoju i współpracy z architektami), Tomasz Smus (architekt Grupy Tubądzin) i Krzysztof Kulig (product manager w Grupie Tubądzin).

– Nie tylko dla uczestników, ale również dla nas jako prowadzących, cykl Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście był wspaniałym czasem spotkań ze środowiskiem projektowym z całego kraju. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać architektów i pracować z utalentowanymi projektantami – mówi Ewa Kryszkiewicz, manager działu rozwoju i współpracy z architektami Grupy Tubądzin. – CAD Projekt jest naszym partnerem biznesowym, z którym realizacje na płaszczyźnie produktowej i kreatywnej dają widoczny odzew na rynku projektantów. Przed nami kolejny rok, kolejne projekty i merytoryczne spotkania. . Przygotowujemy potężną dawkę wiedzy projektowej i biznesowej oraz doświadczeń mających wpływ na wzmocnienie efektywności pracy projektanta i architekta.

Cykl CAD Projekt DESIGN Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście przyciągnął 350 uczestników. 50 godzin aktywnych warsztatów pozwoliło architektom poszerzyć swoje portfolio o kolejne inspirujące spotkanie z ekspertami z branży. Organizatorzy już planują kolejne wydarzenia w przyszłym roku.

Napisane przez V5Group

Opowieść o świcie kobiecej mocy Premiera książki „Stopy Aniołów”

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting