w

ASTOR Industrial IT Roadshow MOC TECHNOLOGII MES/EMI/Workflow dla przemysłu i produkcji

Hasłem przewodnim najnowszego przedsięwzięcia ASTORa jest efektywna integracja biznesu i produkcji. Zgodnie z założeniem roadshow, warsztaty odbędą się w różnych miastach Polski (w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu). Początek ASTOR Industrial IT Roadshow planowany jest na 24 maja.

„Warsztaty Industrial IT Roadshow mają na celu przekazanie najnowszych trendów w zakresie rozwoju infrastruktury IT w obszarze produkcji. Prezentowane rozwiązania Invensys Wonderware, dzięki automatycznemu gromadzeniu danych z maszyn i integracji z systemami ERP oraz możliwości łatwej analizy tych danych przez menedżerów, pozwalają na zwiększanie efektywności pracy zakładów produkcyjnych i przemysłowych.” – mówi Jarosław Gracel, Menedżer Produktu Wonderware MES w firmie ASTOR.

Warsztaty adresowane są do dyrektorów oraz specjalistów IT, dyrektorów i kierowników produkcji oraz dyrektorów operacyjnych.

Wśród wybranych zagadnień pojawią się najnowsze standardy IT w zakresie wirtualizacji, dostępności i cyberbezpieczeństwa. Prowadzący sesje, specjaliści z firmy ASTOR, skoncentrują się na obszarach:

 – integracji systemów MES z ERP – przesyłanie danych real-time z produkcji do systemów ERP,

– technologii IT dla produkcjiwspierających polisy bezpieczeństwa działu IT, wirtualizacji oraz systemów wysokiej dostępności,
raportowania zarządczegoBusiness Intelligence i Manufacturing Intelligence w firmach produkcyjnych.

Podczas warsztatów zostanie również zaprezentowane narzędzie do budowania „kokpitów” menedżerskich – Wonderware Intelligence.

Firma ASTOR posiada kompetencje i bogate doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć. W latach 2006 i 2007 odbywały się konferencje Wonderware Roadshow, które przyciągnęły wielu profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej.

Tym razem firma zmieniła formułę – zamiast konferencji odbędą się warsztaty, których niewątpliwą zaletą jest bezpośredni kontakt uczestników i możliwość samodzielnego przetestowania prezentowanych aplikacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: www.astor.com.pl/roadshow.

Patronem merytorycznym wydarzenia został magazyn: Biznes i Produkcja

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: www.erp-view.pl www.erp24.pl www.magazynit.pl www.beconnected.pl, www.decyzje-IT.pl

 

 

Avatar photo

Napisane przez OmniPro

Ecolab bez stoiska ale z darem serca

Podsumowanie trzeciego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2011