w

Akademia Afilo uruchamia bezpłatne szkolenia dedykowane osobom w wieku 45+

Akademia Marketingu Internetowego Afilo to projekt szkoleniowy, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa mazowieckiego. W maju zakończyła się pierwsza rekrutacja na szkolenia otwarte, odbywające się do 18 czerwca. W obecnym cyklu szkoleniowym Akademia Afilo skupi się na warsztatach dedykowanych osobom z grupy wiekowej 45+. Od czerwca do sierpnia zaplanowanych zostało 5 szkoleń, przeznaczonych specjalnie dla osób z tej grupy. Zajęcia dedykowane obejmują 3 z 5 bloków tematycznych, zaplanowanych w ramach Akademii Afilo: Marketing internetowy dla firm, Reklama w wyszukiwarkach, Marketing internetowy rozliczany za efekt.

„Internet już dawno stał się efektywnym narzędziem marketingu i promocji. Jednym z priorytetów Akademii Afilo jest rozpowszechnienie znajomości narzędzi internetowych wśród osób z grupy wiekowej 45+, dlatego zdecydowaliśmy się na tym etapie projektu uruchomić szkolenia przeznaczone specjalnie dla tych osób. Mamy nadzieję, że jednorodność grupy zapewni uczestnikom większą swobodę i pozwoli trenerom lepiej dopasować się do ich potrzeb.” – wyjaśnia Adam Dyba, jeden z trenerów Akademii Afilo.

Akademia Afilo to projekt finansowany z funduszy Unii Europejskiej z Mazowieckiej Jednostki Regionalnej. Jego celem jest zapoznanie uczestników z możliwościami, jakie daje zastosowanie Internetu w działaniach promocyjnych i wsparciu sprzedaży. Szkolenia prowadzone są przez trenerów – praktyków. Więcej informacji o projekcie można uzyskać na stronie internetowej http://akademia.afilo.pl oraz pod numerem telefonu: 22 516 47 37.

Avatar photo

Napisane przez Kinga Szydzińska

Rodzinna kumulacja – Dzień Matki i Dziecka w Galerii Gniezno!

DBpedia Polska – encyklopedia dla robotów