w

Życie Plus nagrodzone

Najwyższa Jakość QI jest ogólnopolskim konkursem, w którym nagradzane są instytucje, samorządy, producenci i usługodawcy, posiadający jasną politykę jakości w stosunku do produktu, usługi lub systemu zarządzania, odznaczającego się szczególną dbałością o najwyższą jakość swoich produktów i usług. Program realizowany jest przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000. Podstawą do przeprowadzenia analiz decydujących o wyłonieniu finalistów były oficjalne dane oraz opinia organizacji biznesowych i gospodarczych, instytucji certyfikujących oraz powołanych ekspertów.

Nagrodzony produkt „Życie Plus” to polisa, w której Klient może sam, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych zbudować ubezpieczenie. Obejmuje ochroną Ubezpieczonego i jego rodzinę na wypadek utraty jej głównego żywiciela, chorób i konieczności leczenia, w tym hospitalizacji oraz zabezpiecza finanse rodziny w sytuacji śmierci najbliższych – współmałżonka, dziecka, rodzica czy teścia. Wypłaca również świadczenia w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na kapitał np. urodzenie dziecka. Kapituła Nagrody Najwyższa Jakość QI dostrzegła przede wszystkim innowacyjność produktu, który podkreślają ideę promowania postaw i profilaktyki w życiu Klienta poprzez świadomy wybór ubezpieczenia. Życie Plus realizuje tę misję poprzez dodatkowe wypłaty np. w sytuacji, gdy posiadacz polisy miał zapięte pasy bezpieczeństwa w trakcie wypadku. Concordia poza podstawową sumą ubezpieczenia przekazuje w takim przypadku dodatkowo 15% sumy ubezpieczenia. Kobiety, które posiadają polisę Życie Plus i podejmują badania profilaktyczne, a zachorują na raka, mogą liczyć na 50% większe odszkodowanie, z kolei w przypadku mężczyzn przedmiotem dodatkowego świadczenia jest profilaktyka związana z rakiem gruczołu krokowego (rak prostaty).

– Nagroda Najwyższa Jakość QI w kategorii produkt to dla nas cenne wyróżnienie. Przyznanie jej przez Kapitułę potwierdza słuszny kierunek Concordii mający na celu edukację ubezpieczeniową Klientów, kształtowanie postaw ukierunkowanych na przewidywanie oraz konkurowania na rynku ubezpieczeniowym solidnym i nowoczesnym produktem – podkreśla Paulina Łukasik, Rzecznik prasowy Concordia Ubezpieczenia. 

Avatar photo

Napisane przez exPress

PSW Capital (dawniej Grupa PSW Holding S.A.) wypłaca rekordową dywidendę i kupuje ciepłownię

Postęp Polski w ochronie praw własności intelektualnej