w

Znajdź książkę w Łazienkach, przeczytaj i podaj dalej

Organizatorem akcji jest sklep internetowy Fabryka.pl, który sprzedaje książki, muzykę, filmy i multimedia. Partnerem jest Ośrodek Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie, który tego samego dnia otwiera Starą Kordegardę – na czas wakacji zwaną Stacją Kordegarda – miejsce dla małych i dużych, w którym będą m.in. książki i kolorowanki od Fabryka.pl. W każdą wakacyjną niedzielę w Starej Kordegardzie będzie moc atrakcji: gry planszowe, zabawy rodem z XVIII wieku, działania plastyczne, projekcje, wystawy, warsztaty oraz lektura przy kawie i muzyce z czasów Stanisława Augusta.

„Głównym przesłaniem naszej akcji jest hasło: „Znajdź książkę, przeczytaj i podaj dalej!” Chcemy zachęcić Polaków do czytania książek i pokazać, że nieważne jest miejsce. Czytać można wszędzie, a co najważniejsze można dzielić się książkami z innymi. Akcję rozpoczynamy w Łazienkach, ale będziemy ją kontynuować w różnych miejscach Warszawy” – mówi Sonia Piskorska, Dyrektor Zarządzająca sklepu Fabryka.pl.

Znakiem rozpoznawczym książek biorących udział w akcji są specjalne naklejki, na których znajdują się ogólne zasady i zakładka z 10% rabatem* na zakupy w Fabryka.pl.

 „W pełni popieramy wszelkie inicjatywy edukacyjne, a akcja „Czytaj z Fabryka.pl” niewątpliwie jest taką inicjatywą. Cieszymy się, że w naszych Ogrodach Królewskich, spacerowicze będą mogli usiąść i odpocząć z książką w ręku” – mówi Małgorzata Radziwanowska z Ośrodka Edukacji Muzealnej Łazienek Królewskich.

*10% rabat kumuluje się z rabatami widocznymi na stronie sklepu: www.fabryka.pl

Kontakt dla mediów:

Aneta Krasnodębska-Sekita

tel. 22 813 20 70

Skype: aneta.sekita1

e-mail: [email protected]

Agencja Think Kong poprowadzi kampanię internetową promującą dialog społeczny

Mieszkać niebanalnie – willa nad brzegiem