w

Zlewozmywak Franke Centinox zdobywcą najbardziej prestiżowej nagrody Red Dot Design Award 2011

Trudno o lepsze uczczenie tak wyjątkowego jubileuszu. Nagroda Red Dot Award przyznawana jest przez co roku przez Design Zentrum z Nadrenii Westfalii w Niemczech. Co roku o charakterystyczny laur z logo Red Dot walczą najwięksi i najbardziej prestiżowi producenci urządzeń przemysłowych, AGD, elektroniki czy samochodów. W tym roku w gronie laureatów znalazła się marka Franke z wyjątkowym modelem zlewozmywaka kuchennego, o znamiennej nazwie Centinox.

Profesor, doktor Peter Zec – przewodniczący międzynarodowego jury konkursu Red Dot Design Award uważa, że wyjątkowy design produktu pozwala na zbudowanie emocjonalnej więzi z konsumentem. „Design ma wielką moc: łączy użytkownika z produktem i z marką, daje pewność, że jakość i parametry funkcjonalne są na najwyższym poziomie. Tylko, ci którzy myślą o projektowaniu w wyjątkowy sposób, zostają nagrodzeni nagrodą Red Dot i rzeczywiście mają powody do dumy ze swoich dokonań.”

Zlewozmywak Centinox jest produktem wyjątkowym. Stworzony z okazji stulecia istnienia firmy, nagrodzony prestiżową nagrodą Red Dot Design, z pewnością ma szansę stać się klasykiem w ofercie marki.

Avatar photo

Napisane przez Estoria.pl

Cyfrowa rewolucja trwa. Czy czujesz się jej częścią?

Zabawa w Boga przy użyciu testów DNA?