w

Cyfrowa rewolucja trwa. Czy czujesz się jej częścią?

Warszawa, 9 czerwca 2011 roku, Cisco organizuje konkurs „Cyfrowa rewolucja trwa. Czujesz się jej częścią?” na platformie  serwisu Facebook. Konkurs rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 28 czerwca 2011 roku. By wziąć udział w konkursie należy pobrać i zainstalować specjalną aplikację z portalu Facebook, zostać fanem Cisco Poland  a następnie obejrzeć dwuminutowy film video, dostępny na Youtube pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=Ct0KTSHhhg8&feature=player_embeddedi  odpowiedzieć na pytanie: Czym dla Ciebie jest cyfrowa rewolucja? 

Wyniki zostaną ogłoszone w czasie 14 dni od jego zakończenia. Osoby biorące udział w konkursie zostaną ocenieni przez fanów Cisco Poland, którzy będą mieli możliwość głosowania na zgłoszone do konkursu odpowiedzi. Autor z największą ilością głosów otrzyma w nagrodę kamerę Cisco Filip Mino. Ponadto, najciekawsza i najoryginalniejsza odpowiedź, która wzbudzi zainteresowanie organizatorów konkursu również zostanie nagrodzona kamerą Cisco Filip Mino HD.

Informacje o firmie Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, które zmieniają sposób, w jaki ludzie kontaktują się ze sobą, komunikują i współpracują. Więcej informacji na temat Cisco można znaleźć na stronach http://www.cisco.pl
i http://www.cisco.com. Polskie informacje prasowe firmy można znaleźć na stronie www.cisco.com.pl/prasa, natomiast centralny serwis informacyjny znajduje się pod adresem http://newsroom.cisco.com.

Dodatkowych informacji udziela:

Joanna Dunin-Kęplicz

Manager

Solski Burson-Marsteller

ul. Krakowskie Przedmieście 47/51

00-071 Warszawa

tel. +48 501 132 395

email: [email protected]

www: www.solskibm.pl

Cisco wprowadza rozwiązania zwiększające pojemność sieci i upraszczające budowę Internetu nowej…

Zlewozmywak Franke Centinox zdobywcą najbardziej prestiżowej nagrody Red Dot Design Award 2011