w

Zimowy teatrzyk dla dzieci w CH Rondo

Chwytająca za serce historia o siostrzanej miłości i przygodach w Lodowej Krainie pojawi się na scenie w Centrum Handlowym Rondo już 25 lutego. Najmłodsi będą mogli również wziąć udział w warsztatach plastycznych i wyczarować zimowe cuda z rzeczy dostępnych w każdym domu.

Pełne ciepła i życiowej mądrości spektakle wystawiane w ramach „Teatrzyków na okrągło” w CH Rondo cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych i ich rodziców. 25 lutego na scenie, ustawionej w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00 wystąpi grupa Krak-Art. Aktorzy zabiorą dzieci do baśniowej Lodowej Krainy, pełnej magii i niezwykłych wydarzeń. Widzowie poznają siostry: Annę i Elzę, które zaczynają dorastać i tracić swoją bliską, dziecięcą więź. Elza staje się coraz bardziej odległa i zamknięta w sobie, co sprawia, że Anna bardzo się o nią martwi. Wkrótce do krainy nadciągnie zima stulecia, a Elza zda sobie sprawę, że przyczyną ogromnego mrozu jest jej własna, dotychczas głęboko skrywana moc. Ta historia pięknie obrazuje siłę siostrzanej miłości, która roztopi nawet najtwardszy lód w sercu drugiej osoby.

Po spektaklu dzieci będą miały okazję nauczyć się tworzyć zimowe cudeńka ze zwykłej waty i patyczków. Dzięki temu uda im się w prosty sposób wyczarować sobie własną, zimową krainę. Nabyte umiejętności będą mogły potem wykorzystać w domu do zabawy, która rozwija wyobraźnię i nie pociąga za sobą konieczności kupowania kosztownych akcesoriów. Po warsztatach dzieci mają okazję zebrać do swoich dzienniczków pieczątki. 12 zebranych stempelków daje szansę na wygranie wycieczki do parku wodnego Suntago.

„Teatrzyki na okrągło” w Centrum Handlowym Rondo to świetna okazja, by połączyć zakupy z wartościową rozrywką dla najmłodszych. Nie da się ukryć, że spektakle chętnie oglądają również rodzice i opiekunowie, którzy są na nich również mile widziani. Piękne historie wystawiane na scenie w CH Rondo wzruszają widzów w każdym wieku i pozwalają na chwilę przenieść się do magicznego świata teatru.

 

Napisane przez Valkea

Kredyty hipoteczne w strefie euro

Kampania PLGBC i Business Finland: Dekarbonizacja branży budowlanej