w

Warsztaty Słodkości w Centrum Handlowym Osowa

Specjalnie dla swoich najmłodszych klientów, Centrum Handlowe Osowa przygotowało Warsztaty Słodkości. Dzieci pod nadzorem opiekunów – ubrane w strój kucharza – będą dekorować pierniki i wyrabiać figurki z marcepana. Ponadto, maluchy będą mogły brać udział w licznych konkursach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami.

„Chcemy, aby wydarzenie, jakim jest Dzień Dziecka było atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Stąd pomysł na Warsztaty Słodkości, które budzą miłe wspomnienia z dzieciństwa rodziców i ciągle wywołują emocje wśród najmłodszych. W sobotę 4 czerwca zapraszamy wszystkich łasuchów do naszego centrum na niezapomnianą przygodę kulinarną”– mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Oprócz warsztatów kulinarnych oraz licznych konkursów Centrum Handlowe Osowa przygotowało dla dzieci jeszcze jedną niespodziankę – bajkową ciuchcię od Kizzy Animals, czyli przejażdżkę na elektrycznych pluszowych zabawkach. To pierwsze i jedyne miejsce w Trójmieście, gdzie maluchy mogą skorzystać z tego typu rozrywki.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi orazosobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Wdrożenie Microsoft Dynamics CRM w firmie Reprograf

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Ekkom