w

Wakacje Polaków ad 2011

Mikołów, 13 czerwca 2011. Dane Instytutu Turystki są jednoznaczne, w 2010 roku na wczasy wyjechało ponad milion Polaków mniej niż rok wcześniej. Tymczasem sytuacja międzynarodowa w basenie Morza Śródziemnego oraz stabilna sytuacja gospodarcza pozwala zakładać, że w 2011 roku po raz pierwszy zostanie zatrzymany trend spadkowy. Potwierdzeniem tych słów są wakacyjne oferty zamieszczane m.in. w serwisie GrubszyPortfel.pl. – Nasz portal gromadzi ludzi, którzy wydając pieniądze… lubią oszczędzać – zauważa Łukasz Holeczek, z serwisu GrubszyPortfel.pl – w odróżnieniu od tradycyjnych zakupów grupowych, u nas zarówno użytkownicy, jak i firmy nie płacą za umieszczanie ogłoszeń. Dlatego atrakcyjne oferty wakacyjne z rabatem 20, 30, a nawet 40% są na porządku dziennym.

Wśród użytkowników serwisu największą popularnością cieszą się wczasy w letniej stolicy Polski z 55% rabatem, gdzie partner GrubszyPortfel.pl przygotował wiele atrakcji, wśród nich m.in. darmowe wstępy do Tatrzańskiego Parku Narodowego, czy zniżki na spływ Dunajcem, wjazd na Kasprowy Wierch, czy źródła geotermalne. Z kolei dla miłośników jezior jeden z ośrodków Spa&wellness w Drawsku Pomorskim oferuje niezapomniane świadczenia, jak np. masaż gorącymi kamieniami, masaż perełkowy, kąpiele z aromaterapią, czy też stymulującą kąpiel dla Pana… Dla tych, którzy szukają atrakcji w mieście trzygwiazdkowy hotel z Krakowa przygotował weekendowy pobyt pełen atrakcji.

Nie można też wreszcie zapomnieć o kolejnej bezpłatnej ofercie na stronach GrubszyPortfel.pl. Po bezpłatnych grach Alawar, tym razem jeden z salonów kosmetycznych zaoferował bony na bezpłatne spotkania kosmetyczne z doradcą piękna. Wystarczy wejść na stronę portalu, wydrukować Kupon i skorzystać z 30 zł przekazanych w prezencie, które można zrealizować na spotkaniu.

Więcej informacji na www.grubszyportfel.pl

Avatar photo

Napisane przez Ćwienk Tomeq

Epson i Erasmus zapraszają na Anaglify (wizualizacje 3D) w Basenie Artystycznym

Vision dostępne przez Internet