w ,

W wakacje zabezpiecz się lepiej i taniej

Promocja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz uczelni wyższych.

Wakacje to czas kiedy można uporządkować zaległe sprawy także te dotyczące aktualizacji oprogramowania, w czasie roku szkolnego często nie ma na to czasu i dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw i zaoferować specjalne ceny tym, którzy poza wakacjami muszą więcej czasu poświęcić na naukę a także tym którzy dbają o edukację innych.

Każdy uczeń, nauczyciel oraz pracownik szkoły może zakupić w terminie od 01.07 do 30.09. 2011r w firmie Marken Systemy Antywirusowe wybrane produkty firmy BitDefender w specjalnej wakacyjnej cenie z 50% rabatem.

Promocja obejmuje następujące programy:

BitDefender Antivirus 2011 z licencją na 1 rok i 1 stanowisko – cena promocyjna – 49,50 zł

BitDefender Antivirus 2011 z licencją na 1 rok i 3 stanowiska – cena promocyjna – 64,50 zł

BitDefender Internet Security 2011 z licencją na 1 rok i 1 stanowisko – cena promocyjna – 64,50 zł

BitDefender Internet Security 2011 z licencją na 1 rok i 3 stanowiska – cena promocyjna – 79,50 zł

BitDefender Total Security 2011 z licencją na 1 rok i 1 stanowisko – cena promocyjna – 79,50 zł

BitDefender Total Security 2011 z licencją na 1 rok i 3 stanowiska – cena promocyjna – 94,50 zł

BitDefender Antivirus Pro 2011 – zapewnia proaktywną ochronę przed najnowszymi wirusami, programami szpiegującymi i kradzieżą danych.

BitDefender Internet Security 2011 – zapewnia całej rodzinie podłączonej do internetu zwiększoną ochronę przed atakami z sieci, bezpieczne gry online i niezawodną kontrolę rodzicielską.

BitDefender Total Security 2011 – zapewnia kompleksową proaktywną ochronę, konserwację systemu, tworzenie kopii zapasowych, a to wszystko bez zwalniania pracy komputera.

Dokładne informacje o warunkach promocji znajdują się na stronie:

http://www.marken.com.pl/promocje/2692-w-wakacje-zabezpiecz-si-lepiej-i-taniej.html

Regulamin promocji znajduje się na stronie:

http://www.marken.com.pl/promocje/2691-regulamin-promocji-w-wakacje-zabezpiecz-si-lepiej-i-taniej.html

Nie przegap wakacyjnej oferty i zabezpiecz swój komputer.

Oferta dostępna także u naszych dystrybutorów.

***

BitDefender® jest twórcą jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii uznawanego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od czasu powstania w 2001 roku, BitDefender nieustannie podnosi poziom i ustanawia nowe standardy ochrony proaktywnej, stając się innowatorem branży zabezpieczeń przed złośliwym oprogramowaniem. Każdego dnia BitDefender chroni dziesiątki milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie – dając im spokój ducha dzięki świadomości bezpieczeństwa ich cyfrowych doświadczeń. Rozwiązania BitDefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z ponad stu krajów. Więcej informacji na temat BitDefendera i jego produktów można szukać na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.comBitDefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, TrustPort, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Avatar photo

Napisane przez Marken

Nowe Susnet Suits w centrach handlowych Atrium

Libet z tytułem Solidnego Pracodawcy