w

Victoria Dom: Osiedle Krzewna 3 już w sprzedaży

Osiedle Krzewna 3 to kolejna odsłona osiedla Victorii Dom zlokalizowanego na warszawskim Targówku. Do dyspozycji przyszłych lokatorów jest 156 mieszkań w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 332 tys. zł. Zarząd Victorii Dom szacuje, że w tym roku rozpocznie budowę ok. 1,8 tys. mieszkań w Warszawie i Krakowie. 

Według Biura Informacji Kredytowej, w maju popyt na kredyty mieszkaniowe był po raz pierwszy od dawna wyższy niż przed rokiem. – Na to ożywienie bez wątpienia wpływa odzyskanie przez wiele osób zdolności kredytowej. Klienci interesują się też programem dopłat Bezpieczny Kredyt 2% – najwięcej pytań mamy o mieszkania o powierzchni ok. 50 m2. Wśród powodów decyzji zakupowych pojawia się także obawa, że ceny nieruchomości razem ze startem budżetowych dopłat pójdą w górę – mówi E. Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom.

Ceny mieszkań już od 332 tys. zł 

Na przyszłych lokatorów osiedla Krzewna czeka 156 mieszkań w niskiej, kameralnej zabudowie. Do wyboru są lokale od 1 do 4 pokoi w metrażach od 25 m2 do 72 m2. Ceny zaczynają się od 332 tys. zł za mieszkanie 1-pokojowe do 796 tys. zł. za 4-pokojową nieruchomość z dwoma ogródkami, których łączna powierzchnia to aż 75 m2. Inwestycja położona jest bardzo blisko stacji PKP Zacisze oraz ul. Radzymińskiej zapewniającej szybki dojazd do centrum Warszawy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość sklepów, przedszkoli i żłobków oraz restauracji. – Dosłownie przez ulicę, po sąsiedzku znajdują się sklepy Lidl, Biedronka, Kaufland, Media Expert oraz market budowlany OBI – wyjaśnia  E. Rathe-Głowacka.

Atrakcyjne miejsce odpoczynku 

Osiedle Krzewna 3 to propozycja dla rodzin i młodych osób szukających mieszkań w lokalizacji, która umożliwia szybki dojazd do centrum, ale jednocześnie pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku. W najbliższej okolicy inwestycji nie brakuje terenów rekreacyjnych i zachęcających do aktywnego wypoczynku. Krzewna 3 zapewnia miejsca do zabawy dla dzieci, w tym plac zabaw. – Osiedle Krzewna to miejsce sprzyjające aktywności i odpoczynkowi. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się atrakcyjne, tereny rekreacyjne oferujące możliwość aktywnego relaksu. Wśród nich jest Zalew Bardowskiego – unikalne w skali Warszawy sztuczne jezioro, powstałe w ramach rewitalizacji Kanału Bródnowskiego. Jest tu m.in. wieża widokowa oraz dla amatorów silniejszych wrażeń: tor wodny i ścianka wspinaczkowa. Pobliski las na Utracie zachęca do spacerów ścieżkami i mostkami prowadzącymi do miejsc wypoczynkowych – rekomenduje dyrektor marketingu Victorii Dom.

1,8 tys. mieszkań w tym roku

Osiedle Krzewna 3 to jedna z wielu inwestycji Victorii Dom prowadzonych w Warszawie. Deweloper sprzedaje w tym roku mieszkania w ramach kolejnych etapów na osiedlach: Miasteczko Nova Ochota, Nova Viva Garden, Metro Art, a już za chwilę także na osiedlu Przystanek Tarchomin oraz w krakowskiej inwestycji Viva Piast. Zarząd Victorii Dom szacuje, że w obu miastach rozpocznie w 2023 r. budowę ok. 1,8 tys. mieszkań.

Victoria Dom to deweloper z 25-letnim doświadczeniem. Filozofią spółki jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. Victoria Dom oddała do użytku ponad 13 tys. mieszkań i domów. Obecnie w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 12,5 tys. mieszkań. Spółka, która prowadzi inwestycje w Warszawie i Krakowie, jest obecna także na rynku niemieckim w Berlinie i Lipsku. Victoria Dom była wielokrotnie nagradzana. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Załączniki

Napisane przez Victoria Dom

Opowieść o dzielnej Sakari na scenie w CH Rondo

SuperMenu by Anna Lewandowska świętuje 3. urodziny!