w

Tomasz Dauerman i reprezentanci Polski pomogą chorym dzieciom

 17 marca 2011w zielonogórskiej hali CRS polscy szczypiorniści pokonali reprezentację Słowenii 37:32. Po zwycięskim meczu cała drużyna złożyła swoje podpisy na piłkach, które Tomasz Dauerman, radca prawny, specjalista prawa sportowego przekazał na aukcje charytatywną. – Nasza Kancelaria prowadzi wiele działań pro publico bono, wspierając instytucje, sportowców, ubogie rodziny – opowiada Tomasz Dauerman, właściciel Kancelarii Prawa Gospodarczego i Sportowego, tegoroczny laureat nagrody Kryształowe Serce Radcy Prawnego. – Cieszę się, iż reprezentacja Polski z takim entuzjazmem podeszła do propozycji złożenia autografów na piłkach, by w ten sposób wspomóc zebranie pieniędzy dla dzieci walczących z chorobą nowotworową. Chciałbym podziękować chłopakom za ich gest i zaangażowanie. Mam nadzieję, że przed nami więcej takich akcji z udziałem szczypiornistów – dodaje mecenas Dauerman.

Piłki, które Kancelaria Dauerman przekazała wrocławskiej Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, zostaną wylicytowane podczas wrześniowych obchodów jubileuszu 20-lecia istnienia Fundacji. Fundacja pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu poprzez finansowanie leczenia, rehabilitacji oraz zakup sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego. Ostatnio zbiera fundusze na budowę nowej siedziby kliniki – Przylądek Nadziei.

Dauerman Kancelaria Prawa Gospodarczego i Sportowego jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią, która działa na rynku usług prawniczych od 2000 r. Świadczy profesjonalną i kompleksową opiekę prawną (w języku polskim, niemieckim i angielskim) podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą w kraju i za granicą. Z usług Kancelarii korzystają przedsiębiorcy z Polski, Niemiec, Włoch, Holandii, Austrii, Czech, Ukrainy. Jest członkiem Business Centre Club, ściśle współpracuje z Zachodnią Izbą Gospodarczą, Dolnośląską Izbą Rzemieślniczą we Wrocławiu oraz Dolnośląską Izbą Gospodarczą.

Tomasz Dauerman jest specjalistą prawa sportowego, stąd zaufaniem darzą Kancelarię również kluby sportowe, trenerzy, działacze, sportowcy i inne osoby ze świata sportu. www.dauerman.com.pl

Avatar photo

Napisane przez Multum PR

Oracle udostępnił Oracle Communications MetaSolv Solution 6.2

Liczba zagrożeń mobilnych wzrosła dwukrotnie w ciągu roku