w , ,

Think Kong dla kanału History

Gra HISTORY: Kolekcja powstała w oparciu o popularny mechanizm „hide and seek”.  Zadaniem graczy jest odnajdywanie na kolejnych planszach ukrytych przedmiotów, których nazwy podane są na specjalnej  liście. Codziennie na ścianie strony HISTORY Polska podawana jest nazwa „Przedmiotu Dnia”, od którego gracz musi zacząć poszukiwania. Wszystkie  plansze wykorzystywane w grze zostały przygotowane w oparciu o najpopularniejsze  programy z ramówki HISTORY: II Wojna Światowa: Zaginione filmy, Ameryka: Historia USA, Wszechświat, Życie po ludziach, Amerykańscy Zbieracze, Gwiazdy Lombardu. Poszukiwane przedmioty także nawiązują do programów HISTORY. Przez pierwszy miesiąc gra prowadzona jest w formie konkursu, w którym użytkownicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody: Xbox 360 z technologią Kinnect  oraz jedną z 30 toreb HISTORY. Konkurs odbywa się na stronie www.facebook.com/HISTORYpolska i potrwa do 3 sierpnia.

Inicjatywa jest częścią szerszej kampanii prowadzonej przez On Board PR dla HISTORY i zmierzającej do umocnienia pozycji marki HISTORY na polskim rynku medialnym. Konsultanci On Board PR są obecnie odpowiedzialni za obsługę medialną tematycznych kanałów telewizyjnych z portfolio AETN UK: HISTORY,  HISTORY™HD i Crime & Investigation Network™.

AETN UK , spółka typu joint venture stworzona przez A+E Television Network i BSkyB, to wiodący nadawca reprezentującyportfolio wysokiej jakości, nowatorskich kanałów dokumentalnych takich jak HISTORY™, HISTORY™HD, Crime & Investigation Network™, Crime & Investigation Network™HD,  Bio™, Bio™HD oraz MILITARY HISTORY™.AETN UK powstało w listopadzie 1995 roku i  obecnie działa w 27 krajach – w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, krajach Beneluxu, Europie Środkowej i Wschodniej, Afryce Subsaharyjskiej i na Bliskim Wschodzie. Kanały z portfolio AETN UK są dostępne w ponad 60 milionach gospodarstw domowych w 14 wersjach językowych. 

Think Kong (www.thinkkong.pl) to agencja interaktywna, której obszarem specjalizacji są działania marketingowe on-line, w szczególności kampanie oparte na wykorzystaniu serwisów społecznościowych, strategiczne wsparcie komunikacji marek w Internecie. Firma działa w ramach grupy skupiającej m.in. On Board Public Relations (www.onboard.pl) i agencję reklamową San Markos (www.sanmarkos.pl).

Dodatkowych informacji udziela:

Dariusz Chrzanowski

On Board Public Relations Sp. z o.o.

Ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa

tel.(+48 22) 321-51-00,

e- mail: [email protected]

Avatar photo

Napisane przez On Board PR

Nowy klient agencji 4 Publicity – marki Prestigio i Canyon

Budują wyspę na Wiśle