w , ,

Telefony stacjonarne w ofercie M-life

Urządzenia idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak też w biurze. Dystrybutorem marki M-LIFE jest firma Lechpol. Produkty dostępne są m.in. w sprzedaży ACTION SA oraz PRO-LINK.

Do oferty wprowadzono telefon bezprzewodowy ML0389, z którego bez problemu można prowadzić rozmowy o zasięgu do 50m w budynku oraz do 300m na przestrzeni otwartej. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, m.in.: przekierowania rozmowy, identyfikacji rozmówcy, zestawu głośnomówiącego czy budzika. Dodatkowo telefon posiada książkę telefoniczną, w której można zapisać  50 kontaktów. W menu urządzenia użytkownik znajdzie również wykaz ostatnich połączeń, a także ustawienia m.in. daty i godziny czy jednej z dziesięciu melodii dzwonka. Cechą wyróżniającą telefonu ML0389 jest bardzo poręczna i lekka słuchawka z baterią, która pozwala prowadzić rozmowy do 10 godz. bez konieczności ładowania. Urządzenie umożliwia obsługę 5 słuchawek, co jest szczególnie przydatne dla osób, które często prowadzą rozmowy konferencyjne. Sugerowana cena detaliczna: 110 zł.

Do pracy, zwłaszcza w biurze, M-LIFE oferuje model ML0390. Jest to telefon stacjonarny, który można postawić w dowolnym miejscu lub też zamontować na ścianie. Urządzenie posiada funkcję bezpośredniego wybierania 8 numerów oraz REDIAL. W trakcie oczekiwania na rozmowę w słuchawce słychać przyjemną muzykę. Sugerowana cena detaliczna: 60 zł

Telefon stacjonarny M-LIFE ML0391 to najprostsze urządzenie przeznaczone dla osób nie potrzebujących zaawansowanych funkcji. Produkt posiada opcję ponownego wybierania ostatniego numeru. W zależności od preferencji użytkownik może postawić go w dowolnym miejscu lub zamontować na ścianie. Sugerowana cena detaliczna: 39 zł.

www.m-life.pl 

Avatar photo

Napisane przez Lechpol

Frost & Sullivan: Rynek hybrydowych i elektrycznych pojazdów ciężarowych w regionie EMEA

Być przedsiębiorczym w czasach kryzysu