w

Tanie-Loty.com.pl ogłaszają konkurs na nazwę swojej społeczności

Organizatorem konkursu jest Artweb-Media, wydawca serwisów rezerwacyjnych Grupy Tanie-Loty.com.pl. Partnerem i sponsorem nagród jest sklep internetowy HighClass.pl. Celem inicjatywy jest zaangażowanie użytkowników Społeczności Podróżników w tworzenie jej tożsamości. Serwis istnieje od miesiąca i liczy obecnie blisko 1000 członków.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja w serwisie i wypełnienie krótkiej ankiety opinii o Społeczności Podróżników. Strona ma prosty interface i jest zintegrowana z serwisem Facebook.com, co ułatwia rejestrację oraz logowanie.

Oceny zgłoszonych do konkursu pomysłów dokona 5-osobowe jury złożone z członków redakcji serwisu Tanie-Loty.com.pl. Dla autorów najlepszych propozycji przewidziane są następujące nagrody ufundowane przez HighClass.pl:

walizki Travelite (różnej pojemności), torba podręczna Travelite, kosmetyczki podróżne Roncato, kłódki do bagażu Pacsafe.

Ponadto, jury konkursowe może również przyznać subiektywne wyróżnienia za wybrane propozycje internautów, w postaci rocznych prenumerat ekskluzywnego magazynu o podróżach „Voyage”.

Udział w konkursie można wziąć na stronie: http://artweb-media.com/badanie-ankietowe/index.php?sid=38828&lang=pl.

Więcej informacji o konkursie:

Regulamin Konkursu: http://www.tanie-loty.com.pl/regulamin-ankiety.html

Strona eventu w Społeczności Podróżników: http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc/viewevent.html?eventid=20

Strona Społeczności Podróżników: http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc.

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl to internetowa platforma rezerwacji biletów lotniczych oraz innych kluczowych usług turystycznych, działająca od 2006 roku. Baza serwisu obejmuje ok. 1,5 miliona połączeń do ponad 2300 miast na całym świecie, oferowanych przez 230 linii lotniczych.

Tanie-Loty.com.pl, jako jedyny serwis rezerwacyjny w Polsce w podziękowaniu za zaufanie stale wręcza wszystkim swoim Klientom pakiety atrakcyjnych zniżek na zakupy w ramach Programu Premiowego.

Avatar photo

Napisane przez Artweb-Media

Szkło we wnętrzu – nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni

Święto toruńskich ulic: Szerokiej i Królowej Jadwigi